اپل پس از به‌روزرسانی قیمت‌های اپ استور

اپل اخیرا اعلام کرده است که به زودی قیمت اپ استور را در کشورهای مختلف از جمله بریتانیا، کلمبیا و آفریقای جنوبی تغییر خواهد داد. موج افزایش قیمت ها از ماه فوریه برای اپلیکیشن های منتشر شده در اپ استور و همچنین خریدهای درون برنامه ای اعمال خواهد شد.

اپل در یادداشتی به توسعه دهندگان اعلام کرد که تغییرات قیمت در اپ استور خود در کلمبیا، مجارستان، مصر، نیجریه، نروژ، آفریقای جنوبی و بریتانیا به دلیل تغییر در مالیات و نرخ ارز اعمال خواهد شد. به گزارش 9to5Mac، این قیمت ها در ازبکستان به دلیل کاهش نرخ مالیات محلی کاهش می یابد. اپل همچنین خاطرنشان می کند که در حالی که قیمت ها در لوکزامبورگ، سنگاپور و زیمبابوه بدون تغییر باقی می مانند، درآمد ماه آینده تعدیل خواهد شد.

علاوه بر این، درآمد توسعه دهندگان اپلیکیشن در کامبوج، قرقیزستان، اندونزی، سنگاپور، کره جنوبی، تاجیکستان، تایلند و ازبکستان افزایش خواهد یافت. اپل قبلاً قیمت App Store را در ژاپن، کره جنوبی و چندین کشور در اروپا افزایش داده است. این شرکت توضیح می‌دهد که باید به‌طور دوره‌ای قیمت‌های App Store را بر اساس تغییرات مالیات و نرخ ارز به‌روزرسانی کند.

لازم به ذکر است که قیمت های جدید اپ استور از 13 فوریه 2023 (24 فوریه 1401) اعمال خواهد شد.

منبع: آخرین خبر

  کپکام از بازی موبایل Street Fighter: Duel رونمایی کرد

دیدگاهتان را بنویسید