تاریخ پخش فصل چهار وراثت اعلام شد

HBO با انتشار تیزر تریلر زمان شروع فصل چهارم سریال جانشینی را تایید و اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونزمان شروع فصل چهارم سریال جانشینی اعلام شد. HBO به تازگی تیزر تریلر جدیدی از فصل چهارم سریال Legacy منتشر کرده است که در آن تصاویر مختصری از اتفاقات فصل جدید این سریال محبوب و تحسین شده را می بینیم. در پایان این تریلر مشخص شد که پخش فصل چهارم سریال جانشینی در تاریخ 26 مارس 2023 (بامداد 7 آوریل 1402 به وقت ایران) آغاز خواهد شد.

جانشینی داستان خانواده روی و امپراتوری رسانه ای آنها Waystar Royco را دنبال می کند. لوگان روی تصمیم می گیرد برای استعفا و فروش شرکت برنامه ریزی کند و در فصل سوم فرزندانش سعی می کنند جلوی فروش شرکت پدرشان را بگیرند. حالا در فصل چهارم سریال «میراث» شاهد حضور لوکاس متسون با بازی الکساندر اسکاشگورد هستیم که قصد خرید ویستار را دارد که باعث ناراحتی بچه های خانواده می شود. در ادامه می‌توانید تریلر جدید فصل چهارم سریال جانشینی را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

جرمی استرانگ، برایان کاکس، سارا اسنوک، کایران کالکین، هایم عباس، نیکلاس براون، پیتر فریدمن، ناتالی گلد، متیو مکفدین، آلن راک، داگمارا دومینکزیک، آرین موید، جین اسمیت-کامرون، جاستین لوپ، دیوید راش، فیشر استیون، الکساندر اسکاسگارد، هوپ دیویس، آنابل دکستر جونز، چری جونز و جولیانا کانفیلد از جمله بازیگرانی هستند که در فصل سوم سریال میراث حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. مانند سه فصل قبل، جسی آرمسترانگ برای فصل چهارم سریال The Legacy بازمی گردد.

  تکمیل خرید امبراسر کریستال داینامیکس و آیداس مونترال

دیدگاهتان را بنویسید