تمدید فصل 35 و 36 The Simpsons

شبکه فاکس از پسوند انیمیشن The Simpsons، Family Guy و Bob’s Burgers برای دو فصل دیگر تمدید شدند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونشبکه فاکس از تمدید چند انیمیشن محبوب خود برای فصل های بیشتر خبر داده است. در ابتدا اعلام شد که سیمپسون ها برای دو فصل دیگر تمدید شده اند. بدین ترتیب انیمیشن سیمپسون ها تا فصل های 35 و 36 ادامه خواهد داشت. تا پایان سی و چهارمین فصل این انیمیشن کمدی محبوب، تعداد کل قسمت های انیمیشن سیمپسون ها از 750 قسمت خواهد گذشت و حالا با تمدید این انیمیشن برای دو فصل دیگر، تعداد قسمت های انیمیشن سیمپسون ها پیش بینی می شود. ‘ بیش از 800 قسمت باشد.

این دو فصل قرار است در سال های 2024 و 2025 از شبکه فاکس پخش شود. پس از پخش شدن سریال فاکس قرن بیستم توسط والت دیزنی، کارتون سیمپسون ها به برنامه های دیزنی پلاس اضافه شد و این کارتون به یکی از محبوب ترین برنامه های سال 2022 در شبکه های آنلاین تبدیل شد. و جای تعجب نیست که با محبوبیت مستمر آن Let’s play The Simpsons به تولید خود ادامه دهد. در حال حاضر، به نظر می رسد هیچ پایانی برای سیمپسون ها وجود ندارد.

The Simpsons تنها سریال فاکس نیست که برای دو فصل دیگر تمدید می شود، زیرا Family Guy و Bob’s Burgers نیز برای دو فصل دیگر تمدید شده اند. فاکس فصل 22 و 23 انیمیشن Family Guy و فصل 14 و 15 انیمیشن Bob’s Burgers را سفارش داده است.

  کشف علت ناپدید شدن میدان مغناطیسی مریخ

دیدگاهتان را بنویسید