جف گراب: Forza Motorsport تا نیمه دوم سال 2023 به تعویق افتاد

جف گراب در پادکست Game Mess Decides اظهار داشت که طرفداران باید انتظار تجربه Forza Motorsport را در سه ماهه سوم سال 2023 داشته باشند.

مایکروسافت سال 2023 را با انتشار غافلگیرکننده بازی انحصاری Hi-Fi Rush آغاز کرد و در ماه های آینده آثار بیشتری برای کاربران Xbox Series X در دسترس خواهد بود.Xbox Series S. Minecraft Legends و Redfall به ترتیب در ماه های آوریل و مه منتشر خواهند شد. در حالی که بازی Starfield امسال در زمانی نامعلوم منتشر خواهد شد. پس از این آثار، بازی مسابقه ای Forza Motorsport می آید.

با این حال، ممکن است بازی شبیه ساز رانندگی Forza Motorsport Studio Train 10 کمی دیرتر از حد انتظار به دست گیمرها برسد. سال گذشته مایکروسافت پس از معرفی Forza Motorsport اعلام کرد که این بازی در بهار 2023 در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. جف گرابخبرنگار صنعت بازی با انتشار گزارشی جدید مدعی شد که عرضه این بازی مسابقه ای به تعویق افتاده است و بازیکنان برای تجربه آن باید زمان بیشتری را منتظر بمانند.

در یکی از قسمت‌های پادکست Game Mess Decides، جف گراب اعلام کرد که در مورد Forza Motorsport با چند ماه تاخیر شنیده است و طرفداران باید انتظار داشته باشند که بازی در نیمه دوم سال 2023 منتشر شود. با این حال، جف گراب نمی‌داند. دقیقاً دلیل تاخیر Forza Motorsport هنوز به طور رسمی اعلام نشده است. او می گوید که این بازی برای سه ماهه سوم سال 2023 برنامه ریزی شده است، اما این احتمال وجود دارد که این بازی بیشتر به تعویق بیفتد.

 

Уругвай

بازی Forza Motorsport در حال حاضر در Trane Studio 10 در حال توسعه است و در زمان عرضه برای کاربران Xbox Series X در دسترس خواهد بود. Xbox Series S و PC قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید