ساخت سریال و فیلم جدید Tomb Raider توسط آمازون

به گزارش هالیوود ریپورتر، ساخت یک جهان سینمایی گسترده از مجموعه ماجراجویی تام ریدر در برنامه استودیو آمازون فیلم قرار دارد.

پس از انتشار اخبار سریالی بر اساس سریال Tome Reader از فیبی والر-بریج، منابع به طور رسمی به هالیوود ریپورتر تأیید کردند که ایجاد یک جهان سینمایی منبسط شده شبیه به دنیای سینمایی مارول، برنامه اصلی استودیو آمازون برای این سریال در آینده خواهد بود. سال ها. بر اساس این گزارش ها، پس از The Lord of the Rings: The Rings of Power که حدود 250 میلیون دلار برای تولید فصل اول خود هزینه کرد، Tome Reader بزرگترین و مهم ترین پروژه در حال توسعه تا کنون خواهد بود. استودیوهای شرکت در سال های آینده

هنوز جزئیات زیادی در مورد این پروژه ها وجود ندارد، اما Waller-Bridge نویسندگی و کارگردانی مجموعه Tome Reader را برای Amazon Prime خواهد داشت. البته ظاهرا والر در ساخت بازی ویدیویی از این مجموعه و نویسندگی و کارگردانی فیلم جدید این مجموعه دخالتی نخواهد داشت و آن پروژه ها توسط هنرمندان دیگر انجام خواهد شد.

منابع می گویند والر-بریج، برنده جایزه امی برای Fleabag، از طرفداران سرسخت دنیای Tome Reader است و یکی از اهداف قرارداد جدید او با آمازون برای ساخت فیلم ها و سریال های جدید برای این شبکه، گرفتن سریال است. فرآیند ایجاد بر اساس آن. بر اساس اطلاعات منتشر شده اما والر-بریج در این دنیای جدید سینمایی نقش لارا کرافت را بازی نخواهد کرد. پیش از این آنجلینا جولی و آلیشیا ویکاندر نقش لارا کرافت را بازی کرده بودند.

لارا کرافت در بازی Shadow of the Tomb Raider

علاوه بر نوشتن پروژه، والر-بریج به ساخت اقتباس جدید تام ریدر توسط رایان آندلینا کمک خواهد کرد و آماندا گرینبلات از آمازون نیز تهیه کننده اجرایی سریال خواهد بود. Dimitri M. Johnson از استودیوی فیلمسازی تازه تاسیس dj2 Entertainment که مسئولیت اقتباس سینمایی از بازی های تحسین شده Life Is Strange، Disco Elysium و It Takes Two را بر عهده دارد نیز تهیه کننده این مجموعه خواهد بود. این شرکت همچنین دو فصل از سریال انیمه Tomb Raider را برای نتفلیکس تولید کرد. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا این انیمیشن بخشی از دنیای سینمایی جدید آمازون برای سری Tome Reader خواهد بود یا خیر.

  امکان تشخیص متون نوشته شده توسط هوش مصنوعی با استفاده از ChatGPT

در نهایت، بازی جدید Tome Reader که به تازگی مراحل توسعه اصلی خود را در استودیوی Crystal Dynamics آغاز کرده است، آخرین قسمت از دنیای رسانه ای مشترک جدید Tome Reader خواهد بود. آمازون گیمز وظیفه انتشار و تامین مالی این بازی را بر عهده خواهد داشت و منابع هالیوود ریپورتر می گویند که آمازون از هم اکنون برنامه های زیادی برای قسمت های بعدی این بازی اعلام نشده دارد.

سریال و فیلم جدید Tomb Raider توسط آمازون سئو کول

پیش از این، تابستان گذشته، شایعاتی در مورد این بازی اعلام نشده منتشر شده بود. بر اساس این گزارش های موثق، این بازی جدید با نام رمز Project JAWBREAKER، ماجراجویی های جدید لارا کرافت را با دانش آموزان جدیدش در دنیایی جدید و تحت تهدید بزرگ ادامه خواهد داد. طبق شایعات، این بازی خط داستانی بازی های اصلی سری Tomb Raider را با داستان سه گانه ریبوت این سری که در سال های اخیر منتشر شده است، پیوند خواهد داد.

اکنون مشخص نیست که پس از تصمیم جدید آمازون برای اتصال تمامی پروژه های سینمایی Tom Reader TV و بازی های ویدیویی این مجموعه، چه تغییراتی در انتظار داستان این بازی در حال توسعه خواهد بود. به گفته استودیوی کریستال داینامیکس این بازی با موتور گرافیکی Unreal Engine 5 ساخته می شود.تولید سریال Sign Here برای آمازون بر اساس رمانی به همین نام اثر Claudia Lacks با اجرای نقش هلنا شاو در فیلم سینمایی ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت و فیلم IF از دیگر پروژه های آینده والر-بریج هستند.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

  بازی های ویدیویی نیز بخشی از دنیای مشترک جدید DC خواهند بود

دیدگاهتان را بنویسید