شایعه: جیم رایان در حال ملاقات با رئیس انجمن ضد انحصار اروپا در مورد معامله اکتیویژن بلیزارد و مایکروسافت است.

شایعه شده است که جیم رایان در مورد خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت با رئیس انجمن ضد تراست اروپا ملاقاتی داشته است.

یک فرد آشنا با خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت گفت جیم رایانرئیس بخش بازی های Sony Ba مارگارت وستگررئیس انجمن ضد انحصار اروپا روز چهارشنبه برای بحث در مورد این معامله ملاقات کرد در مورد خرید ۶۹ میلیارد دلاری ردموندی سازنده Call of Duty بحث کنید.

این نشست در حالی برگزار می شود که ناظر رقابت اتحادیه اروپا آماده می شود تا این هفته به مایکروسافت در مورد اثرات ضدرقابتی احتمالی ادغام غول نرم افزاری ایالات متحده با سازنده ایکس باکس Activision Blizzard هشدار دهد، که بزرگترین خرید در تاریخ صنعت بازی خواهد بود.

مایکروسافت قصد دارد با خرید Activision، رهبران صنعت خود را در رقابت با Tencent و Sony تقویت کند. با این حال، این شرکت ژاپنی از این معامله انتقاد کرده و از رگولاتورها می خواهد که این معامله را وتو کنند. شخص آشنا با این معامله جزئیاتی در مورد مبادله بین رایان و وستگر ارائه نکرد. کمیسیون اروپا که تا 22 آوریل 1402 (11 آوریل 2023) در مورد این خرید تصمیم گیری خواهد کرد، هنوز به درخواست پاسخ به این خبر پاسخ نداده است.

شایان ذکر است، کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده نیز شکایتی را برای جلوگیری از بسته شدن قرارداد تنظیم کرده است و اعضای تنظیم کننده رقابت بریتانیا نیز نگرانی هایی را در مورد ادغام مطرح کرده اند.

  بازیگران و کارگردانان سریال Agatha: Coven of Chaos از مارول مشخص شدند

دیدگاهتان را بنویسید