کیفر ساترلند سعی می‌کند از توطئه‌ای در تریلر سریال جاسوسی Rabbit Hole جلوگیری کند.

شبکه آنلاین پارامونت پلاس تریلر جدیدی از سریال جاسوسی مهیج Rabbit Hole با بازی کیفر ساترلند منتشر کرد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که شبکه آنلاین پارامونت پلاس تریلر جدیدی از سریال RPG Rabbit Hole منتشر کرده است. کیفر ساترلند پخش کرده است دو قسمت اول این سریال جاسوسی در تاریخ 26 مارس 2023 (6 آوریل 1402) پخش می شود و قسمت های زیر به صورت هفتگی روزهای یکشنبه در آمریکا و کانادا و دوشنبه ها در انگلستان، استرالیا، آمریکای لاتین پخش می شود. ایتالیا، آلمان، سوئیس، اتریش و فرانسه نمایش داده می شود.

دانلود ویدیو آپارات

در حفره خرگوش، کیفر ساترلند نقش جان ویر، یک جاسوس شرکتی را بازی می کند که در فریبکاری بسیار ماهر است. جان خیلی زود توسط یک نیروی مرموز با توانایی نفوذ و کنترل جمعیت به قتل متهم می شود، اما در مقابل این ظلم ساکت نمی نشیند. به گفته کیفر ساترلند، مجموعه «آشیانه خرگوش» از آثار مهیج مبتنی بر توطئه دهه 1970 الهام گرفته شده است، مانند فیلم «سه روز کندور» به کارگردانی سیدنی پولاک انجام شده.

کیفر ساترلند در نقش جان ویر. راب یانگ مثل ادوارد هیوم، رقص چارلز به عنوان دکتر بن ویلسون، متا گلدینگ به عنوان هیلی وینتون، انید گراهام به عنوان جوزفین مدی، جیسون باتلر هارنر به عنوان ظرفیت، والت کلینیک به عنوان یک کارآموز وندی مهنا در نقش دبرا و مارک وینیک او در سریال حفره خرگوش نقش کرولی جوان را بازی کرد. کیفر ساترلند، جان رکوآ، گلن فیکارا، چارلی گوگولاک، سوزان بیمل و هانت بالدوین آنها از جمله عوامل اجرایی این پروژه هستند.

  یک شهر مرموز قرون وسطایی در آفریقا سیستم شگفت انگیزی برای زنده ماندن از خشکسالی داشت

دیدگاهتان را بنویسید