305 درصد افزایش فروش دیجیتالی The Last Of Us Part 1 نسبت به هفته گذشته

کریستوفر درینگ از افزایش 305 درصدی فروش دیجیتالی The Last Of Us Part 1 پس از شروع پخش اقتباس تلویزیونی خبر داد.

کریستوفر درینگ اعلام کرد که با عرضه سری اکشن The Last of Us (The Last of Us)، فروش دیجیتالی بازی The Last of Us Part 1 نسبت به هفته قبل 305 درصد افزایش یافت. این افزایش فروش، این بازی استودیویی Naughty Dog را در رتبه یازدهم جدول فروش هفتگی انگلستان قرار داده است.

فروش دیجیتالی نسخه پلی استیشن 4 بازی The Last of Us Remastered نیز شاهد افزایش 337 درصدی بود و در رتبه شانزدهم جدول فروش هفتگی انگلستان قرار گرفت. همانطور که قبلا گزارش شده بود، فروش فیزیکی The Last of Us Part 1 تا 238 درصد از زمان عرضه سری درام Last of Us افزایش یافته است.

بازی The Last of Us Part 1 در سپتامبر 2022 در دسترس کاربران پلی استیشن 5 قرار گرفت و در تاریخ 3 مارس 2023 (12 مارس 1401) برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. این نسخه به طور کامل از سخت افزار کنسول نسل نهم این شرکت استفاده می کند و شامل بهبودهایی در محیط، شخصیت ها، نور و سایر قسمت های کلیدی بازی می شود.

نیل دراکمن استودیوی Naughty Dog اخیراً اعتراف کرده است که تنها در صورتی تولید نسخه سوم Last of Ace را آغاز خواهند کرد که داستانی جذاب وجود داشته باشد. با این حال هنوز شایعاتی در مورد ساخت The Last of Us Part 3 وجود دارد.البته نیل دراکمن قبلا برای ساخت نسخه های دیگر این مجموعه ابراز امیدواری کرده بود و گفته بود که فکر می کند داستان های بیشتری برای گفتن وجود دارد. شبکه HBO دیروز سریال The Last of Us را برای فصل دوم تمدید کرد.

  چگونه اپلیکیشن حذف شده را از گوشی اندرویدی برگردانیم؟

دیدگاهتان را بنویسید