انتخاب نویسندگان فیلم اکشن اسباب بازی چرخ های داغ

کمپانی Mattel Films از دالتون لیب و نیکلاس جاکوبسون-لارسون برای نوشتن فیلمنامه لایو اکشن فیلم چرخ های داغ استفاده کرده است.

در میان اخبار سینما و تلویزیون، با فیلم چرخ های داغ برادران وارنر آشنا شدیم. Pictures and Bad Robot یک قدم به تولید نزدیک تر است. دالتون لیب و نیکلاس جاکوبسون-لارسون آنها برای نوشتن فیلمنامه این فیلم اکشن بر اساس ماشین های اسباب بازی معروف ماتل انتخاب شدند.

چرخ‌های داغ به‌عنوان یک اکشن هیجان‌انگیز توصیف می‌شود که برخی از جالب‌ترین و جالب‌ترین خودروها، کامیون‌های هیولا و موتورسیکلت‌های جهان را در برابر یکدیگر قرار می‌دهد. Mattel Films دو دهه است که در تلاش برای تولید اقتباس سینمایی از Hot Wheels است. در گذشته کارگردانان مختلفی مانند جوزف مک گینتی نیکول و خوان کارلوس فرسنادیو برای این پروژه انتخاب شدند.

نتفلیکس اخیراً فیلمنامه حدس و گمان Endurance را که توسط دالتون لیب و نیکلاس جاکوبسون-لارسون نوشته شده بود، با شرایط رقابتی خریداری کرد. داستان درگیری ناگهانی بین گروهی از روبات های سرگردان در سیاره مریخ. یک فیلمنامه مشخصات با فیلمنامه قراردادی در تضاد است، جایی که نویسنده یک ایده اصلی را دست اول و بدون سفارش قبلی ایجاد می کند و پس از نوشتن فیلمنامه، آن را مطرح می کند و به تهیه کنندگان می فروشد.

در گذشته، دالتون لیب و نیکلاس جاکوبسون-لارسون برای نوشتن فیلمنامه The Fall برای Amblin و Blackmaled Productions انتخاب شدند. Mattel Films چندین پروژه بر اساس اسباب‌بازی‌های Mattel در دست تولید دارد، از جمله American Girl، Barney، Magic 8 Bal، Machbox، Major Matt Mason، Masters of the Universe، Polly Pocket و Uno.

  انتشار دو بازی Judgment و Lost Judgment برای کامپیوتر

یک فیلم باربی به کارگردانی برادران وارنر گرتا گرویگ همچنین بر اساس سری اسباب بازی های باربی Mattel ساخته شده است. این یک کمدی رمانتیک است مارگوت رابی، رایان گوسلینگ، ویل فرل و سیمو لیو در 21 جولای 2023 (30 ژوئیه 1402) در آمریکا و انگلیس اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید