رویارویی نیک آفرمن با بازماندگان در تصاویر قسمت سوم سریال The Last of Us

شبکه HBO در آستانه سومین قسمت از سریال The Last of Us تصاویر جدیدی منتشر کرده است که برخی از شخصیت های اصلی داستان را نشان می دهد.

زمان زیادی تا انتشار قسمت سوم فصل اول سریال The Last of Us (The Last of Us) باقی نمانده است و حالا در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، با خبر شدیم که شبکه HBO تصاویر جدیدی از این قسمت منتشر کرده است. بسیاری از این تصاویر دارای نقش آفرینی بیل هستند نیک آفرمن و فرانک با بازی ماری بارتلت آنها می پردازند بیل نقش اصلی را در سفر الی و جول بازی می کند. تصاویر دیگر نیز پدرو پاسکال و بلا رمزی نمایش داده می شوند.

پیتر هور او قسمت سوم فصل اول سریال The Last of Us را کارگردانی کرد کریگ میسون او فیلمنامه آن را نوشت. این قسمت که با نام Long Long Time (مدتها پیش) شناخته می شود، امروز 29 ژانویه (9 فوریه) از شبکه HBO به بینندگان ارائه می شود. فصل اول اقتباس تلویزیونی Last of Ace شامل 9 قسمت خواهد بود که رویدادهای اولین بازی این مجموعه و بسته الحاقی Left Behind را پوشش می دهد.

در خلاصه داستان سریال The Last of Us شبکه HBO می خوانیم: «داستان سریال بیست سال پس از نابودی تمدن مدرن اتفاق می افتد. یک بازمانده سرسخت به نام جول استخدام می شود تا الی، دختری 14 ساله را از یک منطقه خالی از سکنه قرنطینه بیرون بیاورد. چیزی که در دره کار ساده ای به نظر می رسد به زودی به یک سفر احساسی و خشونت آمیز تبدیل می شود و آنها باید از سراسر ایالات متحده عبور کنند و برای بقا فقط به یکدیگر تکیه کنند.

  ادامه همکاری تام کروز و کارگردان فیلم Mission Impossible با ساخت 3 فیلم جدید

پدرو پاسکال در نقش جول، بلا رمزی در نقش الی، آنا ثورو مثل تس، گابریل لونا مثل تامی روال وسلی مثل ماریا مرل دندریج مثل مرلین نیکو پارکر در نقش سارا، نیک آفرمن در نقش بیل، ماری بارتلت در نقش فرانک، طوفان رید مثل رایلی لامار جانسون به عنوان هنری کوین وودارد مثل سام ملانی لینسکی مثل کیتلین، جفری پیرس در نقش پری و گراهام گرین در نقش مارلون از جمله بازیگران سریال The Last of Us هستند.

دیدگاهتان را بنویسید