لوسید از یک موتور الکتریکی با وزن 32 کیلوگرم و قدرت 469 اسب بخار رونمایی کرد

آخرین محصول این شرکت استارت آپی یک ماشین نیست، اما بسته ای از درایوهای الکتریکی F. این بسته فقط برای اتومبیل های مسابقه ای توسعه یافته است و اگرچه قدرت زیادی تولید می کند 31.7 کیلوگرم وزن دارد.

جالب اینجاست که Lucid می گوید که این بسته یا ماژول در حال حاضر است مسابقات اتومبیل رانی استفاده می شود. به عبارت دیگر این پکیج ایده ای برای آینده نیست و از قبل قدرت لازم را در برخی خودروهای مسابقه ای فراهم می کند. اما در کدام سری های مسابقه ای از این پکیج استفاده شده است، Lucid مشخص نمی کند.

بر اساس شواهد، می توان فرض کرد که اتومبیل های فصل 2023 از مسابقات هستند فرمول ها از پکیج Lucid استفاده می کنند. این خودروها مجهز به موتور الکتریکی در محور جلو و موتور الکتریکی در محور عقب هستند.

پکیج کامل از Lucid

پکیج لوسید شامل موتور الکتریکی، گیربکس، دیفرانسیل و اینورتر می باشد. این پکیج با وجود قطعات زیاد تنها 31.7 کیلوگرم وزن دارد و دور موتور آن تا 19500 دور در دقیقه می رسد. جالبتر اینکه در چنین وزن کم، حداکثر توان خروجی این پکیج است 469 اسب بخار در حال آمدن است

بسته پیشرفته Lucid از همان سیستم خنک کننده میکروجت و سیم پیچ موج پیوسته استفاده شده در سدان ایر مفید است این استارت آپ تاکید می کند که بسته مورد نظر به طور کامل در دفتر مرکزی شرکت واقع در کالیفرنیا تولید شده است. “پیتر راولینسون” مدیرعامل Lucid معتقد است که این بسته با تولید 14.7 اسب بخار به ازای هر کیلوگرم وزنمانند باتری های انقلابی که در فصول گذشته استفاده می شد، موتور اسپورت های الکتریکی را متحول خواهد کرد.

سئو کول

آقای راولینسون همچنین درباره انتقال فناوری بین خودروهای مسابقه ای و خودروهای استوک بحث کرد ارتباط دو طرفه می داند. این بسته ویژه برای اتومبیل های مسابقه ای الکتریکی را به عنوان یک نتیجه از فناوری پیشرفته موتور سدان Lucid Air توصیف می کند. آقای راولینسون معتقد است که پیشرفت های فنی در مسابقات اتومبیل رانی روزی در خودروهای خیابانی تولید انبوه لوسید استفاده خواهد شد.

فصل 2023 فرمول E از 14 ژانویه در مکزیکو سیتی آغاز می شود. دور دوم و سوم این مسابقات 7 و 8 دی ماه برگزار می شود عربستان سعودی اتفاق خواهد افتاد. نسل سوم خودروهای این سری مسابقه ای اقتصادی تر و سریعتر هستند و می توانند به حداکثر سرعت برسند. 380 کیلومتر در چند ساعت می رسند

منبع: دیجیاتو

  تریلر گیم پلی Calisto Protocol با تمرکز بر ویژگی های بازی

دیدگاهتان را بنویسید