هر آنچه از اولین رویداد Unpacked 2023 انتظار داریم

رویداد Unpacked آگوست احتمالاً گوشی‌های تاشو بعدی سری گلکسی Z را به نمایش می‌گذارد. البته نمی‌توان در مورد این گوشی‌های هوشمند چیزی گفت زیرا اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

در نهایت لازم به ذکر است که در سال 2022 شاهد سه رویداد UNPACKED بودیم. سومین رویداد دستگاه‌های سری گلکسی A را به نمایش گذاشت. این اولین باری بود که سامسونگ رویدادی انحصاری برای سری گلکسی A برگزار کرد. چه کسی می‌داند، ممکن است در سال 2023 شاهد رویداد مشابهی برای سری گلکسی A باشیم!

چگونه Galaxy Unpacked 2023 را تماشا کنیم؟

با وجود هیجان و انتظار فراوان پیرامون Unpacked 2023، بسیاری از مردم مشتاق هستند تا دریابند چگونه می توانند آن را به صورت زنده تماشا کنند.

خوشبختانه سامسونگ تماشای رویداد آینده Galaxy Unpacked 2023 را آسان کرده است. در زیر روش های مختلفی برای انجام این کار ذکر شده است.

1. در samsung.com تماشا کنید

وب سایت رسمی سامسونگ این رویداد را به صورت زنده پخش می کند، بنابراین می توانید آن را مستقیماً از رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود تماشا کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به Samsung.com مراجعه کرده و به دنبال تب “Live” بگردید.

2. کانال های رسانه های اجتماعی سامسونگ را دنبال کنید

صفحات رسمی سامسونگ مانند توییتر، فیسبوک و یوتیوب نیز این رویداد را پخش خواهند کرد. مطمئن شوید که حساب های رسمی شرکت را برای دسترسی به آنها دنبال می کنید. همچنین می توانید برای تماشای زنده این رویداد هشتگ #samsungunpacked را در پلتفرم های رسانه های اجتماعی جستجو کنید.

3. زومیت کنید

مانند هر سال رویداد Unpacked توسط تیم زومیت به صورت زنده پوشش داده می شود و می توانید آن را از طریق وب سایت و کانال های اجتماعی ما دنبال کنید.

  محبوب ترین بازی های فروشگاه پلی استیشن در سال 2022

آخرین کلمه

در این مقاله سعی کرده ایم تمام اطلاعاتی را که تا کنون از اولین گلکسی Unpacked 2023 دریافت کرده ایم خلاصه کنیم تا با خواندن این مقاله متوجه شوید که چه انتظاراتی باید داشته باشید.

این مطمئنا یک رویداد هیجان انگیز برای طرفداران سامسونگ در سراسر جهان خواهد بود. با معرفی دستگاه های جدید گلکسی، طرفداران این برند می توانند شاهد نسل دیگری از محصولات محبوب این غول کره جنوبی باشند.

به نظر شما دوستان متفکر زومیت، در رویداد Samsung Galaxy Unpacked چه چیزی را شاهد خواهیم بود؟

دیدگاهتان را بنویسید