ویژگی های مختلف اندروید 13 در گوشی پیکسل 7 پرو

رابط کاربری گوشی های سری پیکسل همواره یکی از نقاط قوت این گوشی ها محسوب می شود و گوگل در این سال ها تلاش کرده تا با ترفندهای نرم افزاری، یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی کاستی های سخت افزاری را جبران کند.

اندروید 13 در آگوست 2022 معرفی شد و برخلاف اندروید 12 قبل از آن با تغییرات محدودی همراه بود. گوگل در این نسخه از سیستم عامل بیشتر بر روی حل مشکلات قبلی تمرکز کرد و تنها به ارائه چند ویژگی محدود برای بهبود کیفیت زندگی کاربرانش اکتفا کرد.

پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو، جدیدترین گوشی های گوگل، جدا از داشتن سخت افزار قدرتمند، به قوی ترین نرم افزار گوگل نیز مجهز شده اند و این ترکیب برنده، رابط کاربری روان و منحصر به فردی را برای این گوشی ها به ارمغان آورده است.

اوایل در بررسی پیکسل 7 پروما تجربه خود را از پرچمدار گوگل به اشتراک گذاشته ایم، اکنون با زومیت همراه باشید تا بهترین ویژگی های اندروید 13 در پیکسل 7 پرو را بدانید.

بررسی ویدیویی اندروید 13

تبدیل همزمان صدا به متن

اول از همه، ما به عملکرد رونویسی زنده اشاره می کنیم که امکان تبدیل همزمان پیام های صوتی، صوتی تصویری یا حتی مکالمه مخاطب را در طول مکالمه فراهم می کند. به عنوان مثال، فرض کنید یک پیام صوتی دریافت کرده اید و نمی توانید آن را بشنوید، برای درک محتوای Voice کافی است صدای دستگاه را با استفاده از دکمه های کناری گوشی، روی نمادی شبیه به متنی که در زیر نوار لغزنده کنترل صدا ظاهر می شود. کلیک کنید و سپس صدا را پخش کنید تا Google محتوای صوتی را به صورت متن روی صفحه نمایش دهد.

  سیاره لانا به بهار 2023 به عقب کشیده شد

دیدگاهتان را بنویسید