پرسی جکسون بازیگر زئوس و پوزیدون در سریال دیزنی پلاس مشخص شد

اخیراً دیزنی و استودیو قرن بیستم نقش زئوس و پوزئیدون را انتخاب کردند. آنها سریال Percy Jackson and the Olympians را انتخاب کرده اند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونبازیگران جدیدی به سریال Percy Jackson and the Olympians اضافه شدند. ورایتی می گوید که لنس ردیک بازیگر مجموعه فیلم های جان ویک، سری رزیدنت ایول و سریال The Wire به همراه توبی استیونز بازیگر سریال های Lost in Space و سریال Black Sails به عنوان بازیگر مهمان اضافه شده اند. به بازیگران اثری از پرسی جکسون. ردیک نقش زئوس و استیونز نقش پوزیدون را در سریال پرسی جکسون بازی خواهند کرد.

    لنس ردیک و توبی استیونز در کنار واکر اسکوبل در پرسی جکسون و المپیک

علاوه بر ردیک و استیونز، واکر اسکوبل به عنوان پرسی جکسون، آرین سیمحدری در نقش گروور آندروود، لیا ساوا جفریس به عنوان آنابث چیس، جیسون منچوکز، ویرجینیا کول، لین مانوئل میراندا، گلن ترمن، مگان مولالی، جی دیپلیس، تیموتی آموندسون و تیم شارپ آنها از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Percy Jackson and the Olympians حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. برخلاف دو اقتباس سینمایی، ریک ریوردانخالق رمان های پرسی جکسون تهیه کننده اجرایی این مجموعه اکشن خواهد بود.

جیمز بابینکارگردان آثاری مانند The Muppets، مسئولیت کارگردانی قسمت آزمایشی سریال پرسی جکسون را بر عهده دارد. جان استاینبرگ، خالق سریال Black Sails و The Old Man به همراه ریوردان وظیفه نگارش فیلمنامه قسمت آزمایشی سریال Percy Jackson را بر عهده گرفتند. جان استاینبرگ همچنین به عنوان مجری برنامه پرسی جکسون و المپیک ها که قرار است در سال 2024 از دیزنی پلاس پخش شود، ایفای نقش خواهد کرد.

  AMD پردازنده های سری Raizen 7000 را با سرعت کلاک 5.5 گیگاهرتز معرفی کرده است.

در خلاصه داستان منتشر شده آمده است، این سریال لایو اکشن داستان پسر نیمه خدایی 12 ساله ای به نام پرسی جکسون را روایت می کند که به تازگی با قدرت های ماوراء طبیعی خود کنار آمده است، اما زئوس، خدای آسمان، او را به دزدی متهم می کند. سلاح های رعد و برق، قوی ترین سلاح جهان. اکنون پرسی جکسون باید در سراسر آمریکا سفر کند تا دزد رعد و برق را پیدا کند تا نظم را به المپوس بازگرداند و از شروع جنگ دیگری جلوگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید