آغاز یک همکاری تاریخی: MSI و تیم مسابقه مرسدس بنز دست می دهند

Moazham MSI اخیراً همکاری خود را با تیم مسابقه مرسدس بنز در طول مسابقه بین المللی 12 ساعته Bathurst آغاز کرده است. در استرالیا مشهور است.

مشارکتی که برای اولین بار ظاهر شد MSI با تیمی مجرب و با سابقه قهرمانی در مسابقات بین المللی در دنیای رقابت واقعی حضور دارد.

Msi دلیل این همکاری را افزایش محبوبیت جهانی شبیه سازهای اتومبیل رانی و ماموریت این شرکت برای ارائه بهترین محصولات برای گیمرها در دنیای واقعی و مجازی می داند.

به گفته سام چرن، معاون بازاریابی MSI:

ما از این همکاری هیجان‌زده هستیم زیرا اولین شرکتی هستیم که وارد دنیای مسابقات GT شده و قصد داریم فناوری‌های جدیدی را به مسابقات مجازی بیاوریم. این همکاری واقعاً گواهی بر پیگیری بی‌وقفه MSI برای نوآوری‌های پیشرفته و ایجاد یک تجربه کاربری متمایز برای مشتریان ما است.”

محصولات بازی MSI

Darryl O’young، مدیر تیم Bamboo Craft، در مورد همکاری بین این دو شرکت گفته است:

تیم مسابقه کرافت بامبو همچنین با شرکت پیشرو MSI همکاری می کند از محصولات استقبال می کند MSI آنها راندمان، سرعت و قدرت بالا را به ارمغان می آورند. یک مزیت در هر دهم ثانیه، دقیقاً همان چیزی که در مسابقه به دنبال آن هستیم! این مشارکت در واقع بر اساس یک هدف مشترک، یعنی شکست دادن رقبا طراحی شده است. من شخصاً نمی توانم زیبایی را ببینم MSI من مشتاقانه منتظر شروع و ادامه این همکاری موفق هستم.»

تیم مسابقه‌ای کرافت بامبو از 3 تا 5 فوریه در مسابقات بین‌المللی 12 ساعته Bathurst شرکت خواهد کرد. تیم با مرسدس بنز Amg Gt3 Pro با تیونینگ کامل و کامپیوتر MSI رقابت خواهد کرد و شکوه و قدرت را به نمایش خواهد گذاشت. این دو شرکت همکاری خود را در این زمینه در نیمه اول سال 2023 تقویت خواهند کرد.

  CD Projekt رکورد بهترین عملکرد درآمدی را در سه ماهه سوم سال مالی ثبت کرد

پایان گزارش آگهی

این مقاله فقط برای اهداف تبلیغاتی است و زومجی هیچ مسئولیتی در رابطه با آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید