تلاش مایکل بی جردن برای شکست دادن دشمن در پوستر فیلم Creed III

Metro Goldwyn Mayer پوستر جدیدی از فیلم ورزشی درام Creed III با بازی Michael B. Jordan منتشر کرده است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مطلع شدیم که Metro Goldwyn Mayer (MGM) پوستر فیلم جدیدی را برای Creed III (Creed 3)، سومین اسپین آف از سری فیلم های Rocky به اشتراک گذاشته است. این فیلم ورزشی یک درام اکشن است مایکل بی جردن در تاریخ 12 مارس 1401 (3 مارس 2023) به روی پرده سینما خواهد رفت.

پوستر جدید فیلم Creed 3 با بازی Michael B. Jordan

در خلاصه داستان Creed 3 می خوانیم: «آدونیس کرید پس از به دست آوردن شهرت در دنیای بوکس، هم در زندگی حرفه ای و هم در زندگی خانوادگی خود موفق شده است. هنگامی که دامیان، دوست دوران کودکی آدونیس و اعجوبه بوکس سابق، پس از یک دوره محکومیت طولانی زندان به خانه باز می گردد، برای اثبات خود وارد رینگ می شود. رویارویی دوستان سابق فراتر از یک دعوای ساده است. برای تسویه حساب، آدونیس باید آینده خود را برای مبارزه با دامیان به خطر بیندازد. مبارزی که مطلقاً چیزی برای از دست دادن ندارد.”

مایکل بی جردن نه تنها در قسمت سوم فیلم کرید ایفای نقش می کند، بلکه سکان هدایت اولین تلاش کارگردانی خود را نیز به دست می گیرد. کینان کوگلرنویسنده Space Jam: A New Legacy و زک بیلیننویسنده شاه ریچارد فیلمنامه Creed 3 را بر اساس داستان رایان کوگلر کارگردان و فیلمنامه نویس Black Panther نوشته است.

مایکل بی جردن در نقش آدونیس کرید تسا تامپسون به عنوان بیانکا تیلور، فیلیسیا رشاد به عنوان مری آن کرید، وود هریس مثل تونی اورز، فلوریان مونته انو در نقش دیمین اندرسون از جمله بازیگرانی هستند که در Creed III بازی می کنند. این اولین فیلم اسپین آف راکی ​​است که راکی ​​بالبوآ در این نقش بازی نمی کند سیلوستر استالونه خوب.

  نسخه ویژه Pack-Man از وان پلاس رولینگ 2 ارائه شد

چارلز وینکلر، ویلیام چارتوف و دیوید وینکلر توسط Chartoff-Winkler Productions در ارتباط با Proximity Media. جاناتان گلیکمن، مایکل بی جردن و رایان کوگلر تهیه کنندگی کرید 3 را بر عهده دارند آدام روزنبرگ، سو اوهانیان و زینزی کوگلر آنها به عنوان تولیدکنندگان اجرایی آن عمل می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید