سازندگان بازسازی Dead Space ایده هایی برای آینده این مجموعه دارند

به نظر می رسد که سازندگان بازسازی Dead Space ایده هایی برای آینده این مجموعه ترسناک دارند.

چند روزی از انتشار نسخه بازسازی شده Dead Space می گذرد و طرفداران این سری هنوز نمی دانند که آیا بازسازی نسخه بعدی را خواهند دید یا EA نسخه جدیدی را عرضه خواهد کرد. با توجه به محبوبیت این IP در بین بازیکنان و کیفیت قابل توجه بازسازی نسخه اول که مورد تحسین منتقدین قرار گرفت، جای تعجب نیست که در آینده شاهد نسخه دیگری از سری Dead Space باشیم.

در این رابطه اخیرا یک فیلتهیه کننده سریال Dead Space در مصاحبه اخیر با GQ گفت که او و دیگر سازندگان بازسازی در Studio Motive علاقه مند به ماجراجویی های بیشتری در این مجموعه هستند. آنها در حال حاضر ایده هایی در مورد چگونگی انجام این کار دارند. به گفته Descharme، در آینده نزدیک جلسه ای در داخل EA برای بحث در مورد آینده این سری برگزار خواهد شد.

دچارمز در پاسخ به این سوال که آیا Studio Motive قصد دارد کار روی مجموعه Dead Space را ادامه دهد، گفت: “این قطعاً امید ماست.” منو رومن کامپوس اوریولا، [کارگردان خلاق] ما هیجان زده هستیم که فضای مرده بیشتری را کشف کنیم، و در اینجا چند ایده وجود دارد. ما این هفته را به پایان می‌رسانیم و مطمئن می‌شویم که راه‌اندازی بازی بدون مشکل پیش می‌رود و تا حد ممکن مشکلات فنی کمتری دارد. سپس به تعطیلات می رویم و سپس شروع به برگزاری جلساتی می کنیم تا با EA در مورد آینده سریال صحبت کنیم.”

  نقش بازیگر سریال مردم عادی در فیلم جدید ریچارد لینکلیتر

تصویر ایزاک کلارک در بازسازی فضای مرده

به نظر می رسد قبل از اینکه استودیو Motive اطلاعاتی در مورد تصمیم خود در مورد آینده سری Dead Space منتشر کند، طرفداران سرنخ هایی را در بازی جدید خود پیدا کردند. اخیرا یک تخم مرغ عید پاک در حالت New Game Plus بازسازی Dead Space دیده شد که به احتمال بازسازی نسخه دوم این سری اشاره می کند.

اگرچه تنها چند روز از انتشار نسخه بازسازی شده Dead Space می گذرد، اما این بازی به موفقیت بزرگی دست یافته است. این بازی علاوه بر دریافت نقدهای مثبت از سوی منتقدان، تعداد قابل توجهی از بازیکنان همزمان را در فروشگاه Steam در طول انتشار خود به دست آورد و عملکرد خوبی در نمودارهای فروش این هفته داشت. بازسازی Dead Space برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس، Xbox Series S در دسترس بازیکنان قرار گرفته است.

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید