غیبت ایکس باکس، سونی و نینتندو در E3 2023

به گفته برخی منابع، رویداد E3 امسال ممکن است انتظارات برخی را برآورده نکند. از آنجایی که چندین شرکت مهم بازی در آن شرکت نخواهند کرد.

طبق گزارش رسانه ای IGN، منابع اعلام کرده اند که سه دارنده پلتفرم کنسول مایکروسافت، سونی و نینتندو در بخش نمایشگر E3 2023 حضور نخواهد داشت. این رویداد که در مرکز همایش های لس آنجلس برگزار می شود، امسال با همکاری شرکت جدیدی به نام ReedPop برگزار می شود. RedPop سابقه طولانی در تولید رویدادهای سالانه مانند PAX، کامیک کان نیویورک و جشن جنگ ستارگان دارد.

اگرچه به نظر می‌رسد سه شرکت برگزارکننده این پلتفرم در این مراسم حضور نخواهند داشت، اما ESA، شرکت میزبان این مراسم، از برگزاری آن ابراز هیجان کرده است، اما بسیاری از ناشران و توسعه‌دهندگان برنامه‌های خود را برای این رویداد اعلام نکرده‌اند. از 23 تا 26 خرداد (13 تا 16 خرداد) برگزار می شود.

در خلاصه ای از رویداد Developer_Direct، ایکس باکس اعلام کرد که رویداد خود را در حوالی زمان Etiri در لس آنجلس برگزار خواهد کرد. با این حال، ظاهرا رویداد مورد بحث بخشی از E3 2023 نیست و Xbox صرفاً رویداد خود را در همان بازه زمانی میزبانی می کند. شاید سونی و نینتندو رویداد آنلاین خود را برای نمایش بازی ها همزمان برگزار کنند.

  بلک ول، نسل جدید معماری گرافیکی انویدیا در سال 2024 عرضه می شود

دیدگاهتان را بنویسید