لیست بازی های Xbox Live Gold برای فوریه 2023

مایکروسافت بازی های رایگان سرویس اشتراک طلایی Xbox Live را در فوریه 2023 اعلام کرد.

مایکروسافت همچنان با انتشار بازی‌های هر ماه در مسیری عجیب‌تر، دهمین سالگرد کاتالوگ بازی‌های رایگان Xbox Live خود را جشن می‌گیرد. بازی‌های رایگان Xbox Live Gold برای فوریه 2023 از جمله For the King و Guts N Goals معرفی شدند. هر دو در اصل برای Xbox One هستند. با این حال، به لطف سازگاری رو به عقب با Xbox Series X، Xbox Series S نیز سازگار است.

For the King که توسط استودیوی IronOak Games ساخته شده است، از 12 تا 9 مارس (1 تا 28 فوریه) باخمن در دسترس خواهد بود. این بازی با موتور Unity ساخته شده است و یک بازی استراتژی زمان واقعی است که مبارزات نوبتی و پیشرفت رویه ای را در گیم پلی خود به نمایش می گذارد. این بازی در سال 2018 برای نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شد و نقدهای آن در استیم بسیار مثبت است. از آنجایی که دنباله بازی امسال منتشر می شود، می توان این انتخاب را به موقع دانست.

Guts N Goals، بازی دیگر این ماه، از 27 بامن تا 24 مارس (16 فوریه تا 15 مارس) در دسترس خواهد بود و در اکتبر 2021 منتشر شد. این بازی که کاملاً بر روی موتور GameMaker ساخته شده است، شبیه یک مسابقه فوتبال است که بازیکنان در آن بازی می کنند. دشمنان خود را در نبردهای نوبتی شکست دهید و از تله ها و سایر خطرات آشنا در بازی های استراتژیک اجتناب کنید.

علاوه بر دو بازی ذکر شده، مشترکین سرویس طلا همچنان می توانند بازی های ژانویه این سرویس را دانلود کنند. بازی Iris Fall تا پایان امروز 11 بهمن (31 ژانویه) و بازی Autonauts تا 26 بهمن (15 فوریه) به اکانت اضافه می شود.

  تیک‌های آبی سیستم قدیمی توییتر در روز اول آوریل حذف خواهند شد

عضویت Xbox Live Gold 9.99 دلار در ماه است و بیشتر برای دسترسی به چند نفره آنلاین استفاده می شود. برای دارندگان Xbox One و Xbox Series X Xbox Series S که به دنبال خرید سرویس اشتراک هستند، Xbox Game Pass Ultimate با قیمت 14.99 دلار در ماه انتخاب بهتری است و شامل Live Gold است.

دیدگاهتان را بنویسید