پایان کامل پشتیبانی از Fortnite در پلتفرم iOS

کاربران باقی مانده از بازی Fortnite در پلتفرم iOS اپل گزارش می دهند که پشتیبانی از این بازی به طور کامل متوقف شده است.

تقریباً دو سال پس از شروع نبردهای حقوقی گوگل، اپل و اپیک گیمز بر سر پرداخت های درون برنامه ای فورتنایت، اکنون تعداد معدودی از کاربران iOS باقی مانده و نسخه دانلود شده از اپ استور دیگر نمی توانند از ارز مجازی شخصی در برنامه V-Bucks استفاده کنند. آنها نخواهند بود

طبق گزارش‌های منتشر شده، اپیک از ماه‌ها پیش پشتیبانی و به‌روزرسانی این نسخه قدیمی بازی را متوقف کرد، اما بازیکنان همچنان می‌توانند از V-Bucks خود برای خرید پوسته‌ها و اقلام آرایشی استفاده کنند. حال به نظر می رسد که قابلیت استفاده از این ارز مجازی به طور کامل از بین رفته است که پایان عمر Fortnite در پلتفرم های موبایل اپل و سیستم عامل iOS محسوب می شود.

البته بازیکنان نسخه قدیمی گوگل پلی بازی همچنان می توانند با دانلود مستقیم نسخه اندروید از لانچر Epic Games بر روی دستگاه های خود، به آخرین نسخه Fortnite که مستقیماً از پلتفرم Epic Games دانلود شده است، دسترسی داشته باشند. با این حال، به دلیل قوانین سختگیرانه اپل برای اجرای برنامه های خارج از اپ استور، این ویژگی برای کاربران فورتنایت در iOS امکان پذیر نیست.

شخصیت های مارول در بازی Fortnite

هنوز مشخص نیست که آیا سرورهای بازی در آینده در اختیار این دسته از کاربران باقی خواهند ماند یا خیر، اما این نسخه از فورتنایت بیش از یک سال است که از اپ استور حذف شده است و ضمن اینکه امکان دسترسی به سرورهای بازی و استفاده از آن وجود دارد. V-bucks تا به امروز وجود داشت، این نسخه از بازی هیچ یک از آپدیت ها و فصل های جدید فورتنایت را که از سال گذشته به صورت رایگان در اختیار گیمرها قرار گرفته است دریافت نکرده است و به نظر نمی رسد حداقل تغییرات خاصی در آن ایجاد شود. در آینده نزدیک این وضعیت ایجاد شده است.

  حالت‌های جدید اثر تتریس منتشر شد: در یک به‌روزرسانی رایگان آینده پیوند داده شد

البته مانند همیشه، Epic به گیمرها و علاقه مندان به دنیای آنلاین Fortnite در گوشی های هوشمند پیشنهاد می دهد که از دو سرویس رایگان استریم ابری انویدیا GeForce NOW و Xbox Cloud Gaming مایکروسافت استفاده کنند که این بهترین راه برای دسترسی مستقیم به آخرین نسخه خواهد بود. اگرچه استفاده از این دو سرویس مستلزم اتصال به اینترنت پرسرعت و باکیفیت است و اپیک گیمز معتقد است استفاده از نسل پنجم شبکه تلفن همراه 5G بهترین گزینه برای این امر است.

برای سایر کاربران Fortnite در کنسول ها و رایانه های شخصی، رویداد مورد انتظار Fortnite x Dragon Ball چند ساعتی است که در دسترس همه بازیکنان قرار گرفته است و چیزهای زیادی از دنیای محبوب این انیمه محبوب را در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید