انتشار پوستر جدید فیلم سریع و خشن 10 با بازی وین دیزل

ساعاتی پیش پوستر جدیدی از قسمت دهم سری فیلم های سریع و خشن منتشر شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوستر جدیدی از فیلم Fast X که به عنوان دهمین قسمت از سری فیلم های Fast and Furious شناخته می شود منتشر شده است. در تصویر منتشر شده ما ون دیزل یک بازیگر دومینیک تورتو را می بینیم که یک گردنبند صلیب نقره در دست دارد.

این عکس به دو قسمت آخر این مجموعه فیلم اکشن اشاره دارد و جمله پایان راه آغاز می شود را می توانید مشاهده کنید. قسمت یازدهم سریال The Fast and the Furious (قسمت دوم قسمت دهم) که به عنوان قسمت پایانی سریال اصلی ارائه شد، هم اکنون در مرحله تولید است و هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد.

تریلر فیلم Fast X در تاریخ 10 فوریه امسال (21 بهمن) منتشر خواهد شد. Fast and Furious 10 در حال حاضر برای اکران در 19 می سال جاری (29 می 1402) برنامه ریزی شده است. در ادامه می توانید پوستر منتشر شده را مشاهده کنید.

وین دیزل در پوستر جدید فیلم Fast X

لوئیس لتریر سکان کارگردان این فیلم است. در کارنامه کاری این مرد خلق آثاری مانند Transporter و Now You See Me را می توان مشاهده کرد. اسکریپت Fast X جاستین لین و دن مزیو وارد عرصه نویسندگی شد.

وین دیزل، تایرس گیبسون، میشل رودریگز، جردنا بروستر، لوداکریس، ناتالی امانوئل، شارلیز ترون، اسکات ایستوود، جیسون موموآ و بری لارسون آنها در لیست بازیگران این فیلم قرار دارند و در فیلم Fast X ایفای نقش کرده اند. در این قسمت شاهد حضور شخصیت های مختلف این فیلم در شهرهایی مانند لندن، توکیو و سایر کشورها در نقاط مختلف جهان خواهیم بود.

  گلکسی M54 معرفی شد; میان رده با سخت افزار تقریباً پرچمدار

به نظرت عزیزم قسمت های قبلی این سریال رو دیدی؟ نظر خود را در مورد آخرین اخبار سینما و تلویزیون با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید