بازگشت ماندالوریان با شمشیر تاریک در پوستر جدید فصل سوم سریال ماندالوریان

پوستر جدید از فصل سوم سریال Mandalorian منتشر شد که در آن ماندالوریان با Dark Saber دیده می شود.

ماه این لوکاس فیلم رفته است تریلر جدید و رسمی فصل سوم سریال Mandalorian در جریان بازی NFL پخش شد و این تریلر توانست رکورد تریلرهای سری جنگ ستارگان را بشکند. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیونپوستر جدیدی از فصل سوم سریال ماندلوریان منتشر شد. در این پوستر شاهد بازگشت Dark Saber هستیم که دین جارین در دست دارد و روی کشتی جدیدش ایستاده است. گروگو در کنار آن دیده می شود و این پوستر را در زیر مشاهده می کنید:

ماندالوریان با شمشیر تاریکی در دست در پوستر جدید فصل سوم سریال ماندالوریان

طبق خلاصه داستان فصل سوم ماندلوریان، سفرهای ماندلوریان در کهکشان جنگ ستارگان ادامه دارد. دین جارین که زمانی یک شکارچی فضل تنها بود، اکنون با گروگو بازگشته است، زیرا نیو ریپابلیک سعی می کند کهکشان را از دوران تاریک خود خارج کند. با ادامه ماجراجویی گروگو، مسیر ماندلوریان از متحدان قدیمی‌اش جدا می‌شود و دشمنان جدید راه خود را باز می‌کنند.

پدرو پاسکال، کتی اسکاف، کارل ویترز، جانکارلو اسپوزیتو، امیلی پرستو کریستوفر لوید و امی سداریس، از جمله بازیگران در فصل سوم سریال ماندالوریان حضور دارند و به ایفای نقش پرداختند. همانند دو فصل گذشته جان فاورو و دیو فیلونی آنها مسئول ساخت فصل سوم سریال ماندلوریان هستند. هم ریک فامویا، ریچل موریسون، لی آیزاک چانگ، کارل ویترز، پیتر رمزی و برایس دالاس هاوارد آنها قسمت های مختلفی از فصل سوم سریال ماندلوریان را کارگردانی کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید