برنامه دهمین سالگرد بازی Platinum Games برای Metal Gear Rising: Revengeance

استودیو Platinum Games جشن دهمین سالگرد Metal Gear Rising: Revengeance را اعلام کرد.

با اعلام رسمی استودیو Platinum Games در توییتر، این استودیو برنامه خود را برای جشن گرفتن دهمین سالگرد انتشار Metal Gear Rising: Revengeance رونمایی کرد. با این حال، ما دقیقا نمی دانیم که در این رویداد چه انتظاری داریم. برنامه به مناسبت دهمین سالگرد انتشار Metal Gear Rising: Revengeance در 21 فوریه (2 مارس) برگزار می شود و به همین مناسبت ویدیویی را منتشر کرد:

Metal Gear Rising: Revengeance Art 10th Anniversary

Metal Gear Rising اولین بار در آن بازی کرد این بازی در 19 فوریه 2013 بر روی رایانه های شخصی، پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 منتشر شد. این یک اسپین آف از سری محبوب اکشن مخفی کاری Metal Gear است که در آن بازیکنان نقش Raiden را بر عهده می گیرند. پس از اتفاقات Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots، او با تهدید جدیدی به نام Desperado Enforcement روبرو می شود.

Platinum Games هنوز درباره بازسازی احتمالی Metal Gear Rising: Revengeance صحبت نکرده است، اما صداپیشه Raiden اخیراً گفته است که نکاتی از سری متال گیر آینده وجود دارد. اگرچه این لزوماً مختص بازی Metal Gear Rising نیست، اما چندین بار شنیده شده که کونامی قصد دارد این سری را با پروژه های جدیدی از جمله بازسازی Metal Gear Solid و Metal Gear Solid 3: Snake Eater احیا کند و می تواند باید نتیجه گرفت که اخباری در مورد این سریال وجود دارد. در راه است

  احتمالا استودیو Tel Tel در حال کار بر روی یک بازی معرفی نشده است

دیدگاهتان را بنویسید