تجربه تک‌نفره Redfall به اتصال دائمی اینترنت نیاز دارد

با تأیید Bethesda، بازیکنان برای تجربه Redfall در حالت Co-op یا تک نفره به اتصال دائمی اینترنت نیاز دارند.

Bethesda ناشر بازی Redfall اخیرا تایید کرده است که این بازی نیاز به اتصال دائمی به اینترنت دارد و از این نظر تفاوتی بین حالت تک نفره و حالت co-op وجود ندارد. Bethesda در بخش پرسش و پاسخ صفحه رسمی بازی Redfall در وب سایت خود اعلام کرد که بازیکنان برای تجربه آن به عنوان یک بازی تک نفره یا co-op به یک اتصال آنلاین دائمی نیاز دارند و علاوه بر آن باید یک حساب Bethesda.net داشته باشند.

این تصمیم استودیو آرکین غیرعادی نیست. زیرا تا کنون بازی های مختلف از اتصال ثابت اینترنت برای کنترل آنلاین بازیکنان از نظر تقلب و همگام سازی پیشرفت استفاده کرده اند. به طور خاص در مورد Redfall، به نظر می رسد نیاز به اینترنت ثابت به دلیل همگام سازی سطح و پیشرفت بازیکنان در بخش داستان هنگام پیوستن به دوستان برای یک تجربه همکاری، مورد سوء استفاده قرار می گیرد.

با این حال، نیاز به اتصال مداوم به اینترنت در بازی هایی که می توان آن ها را به صورت تک نفره تجربه کرد، همواره مورد انتقاد بوده است. در گذشته، Back 4 Blood در ابتدا نیاز به یک اتصال آنلاین ثابت داشت و اگر بازیکنان قصد داشتند بازی را با هوش مصنوعی و تک نفره انجام دهند، آن اتصال آنلاین همچنان مورد نیاز بود. با این حال، سازندگان Back 4 Blood به بازیکنان این امکان را داده اند تا در آپدیت جدید بازی، قسمت داستان را به صورت آفلاین تجربه کنند.

  اطلاعیه انجمن تجارت اینترنتی در برابر قطع اینترنت

تصویر شخصیت از بازی Redfall

از دیگر بازی هایی که نیاز به اتصال مداوم به آپدیت را برطرف کردند می توان به Marvel’s Avengers و It Takes Two اشاره کرد که به ترتیب حالت تک نفره آفلاین و Couch Co-op را در اختیار بازیکنان قرار دادند. بازی های قبلی آرکین مانند سری Dishonored و Prey بر روی داستان و تجربه تک نفره تمرکز داشتند و Deathloop آخرین بازی این استودیو بود، البته حالت آنلاینی برای به دست گرفتن کنترل قاتل داستان و کشتن شخصیت اصلی وجود داشت. ، بازیکنان می توانند آن را به صورت آفلاین تجربه کنند.

بازی Redfall در 12 می 1402 (2 مه 2023) بر روی پلتفرم های رایانه شخصی، Xbox Series X | Xbox Series S منتشر خواهد شد. این بازی در روز اول عرضه در اختیار کاربران Xbox Game Pass قرار خواهد گرفت. استودیو آرکین، Redfall را بزرگ‌ترین و بلندپروازانه‌ترین بازی خود تا به امروز می‌داند.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید