تریلر داستانی Like a Dragon: Ishin بر روی تلاش ریوما برای انتقام تمرکز دارد.

در آستانه انتشار بازی اکشن ماجراجویی Like a Dragon: Ishin، سگا تریلر داستانی جدیدی را منتشر کرده است.

Like a Dragon: Ishin به دلیل زمان بندی وقایع، شخصیت های جدید و قرار دادن بازیکنان در نقش یک سامورایی، تجربه ای بسیار متفاوت از بازی های Yakuza ارائه می دهد. این بازی به زودی منتشر خواهد شد و بازیکنان را به دوران پیشامدرن Edo ژاپن می برد. این بازی اکشن ماجراجویی داستانی پر از شخصیت های جدید و چهره های آشنا را روایت می کند. اکنون سگا یک تریلر برای نمایش داستان بازی منتشر کرده است.

بازیکنان کنترل ساکاموتو ریوما، سامورایی در فیلم Like a Dragon: Ishin را به دست می گیرند، که از قضا متهم به قتل اربابش می شود و ماموریتی را برای انتقام گرفتن و پاک کردن اتهام قتل آغاز می کند. تریلر جدید برخی از شخصیت ها و موانعی را که ریوما در ماجراجویی خود با آن روبرو خواهد شد، نشان می دهد. البته این بازی علاوه بر داستان اصلی به گیمر اجازه می دهد تا سرگرمی های جالبی را از طریق مینی گیم ها و فعالیت های جانبی تجربه کند.

Like a Dragon: Ishin در تاریخ 21 فوریه 2023 (2 مارس 1401) برای کاربران پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس در دسترس خواهد بود. Xbox Series S و PC گنجانده شده است. در گذشته تریلرهای دیگری نیز برای نمایش فعالیت های جانبی و سبک های مبارزه بازی منتشر شده بود.

دانلود ویدیو آپارات

  نقد فیلم سامری سیلوستر استالونه در نقش ابرقهرمان فراموش شده

دیدگاهتان را بنویسید