ساخت سریالی جدید بر اساس دوران جوانی دکستر

شایعه شده است که شبکه Showtime در عوض فصل دوم را تولید خواهد کرد Dexter: New Blood به دنبال ساخت سریالی بر اساس دوران جوانی دکستر است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونسریال جدیدی بر اساس شخصیت دکستر در دست ساخت است. با ادغام پارامونت پلاس و شوتایم برای تبدیل شدن به یک رقیب قدرتمند در بازار، TVLine اکنون با استناد به منابع ناشناس گزارش می دهد که Showtime فصل دوم Dexter: New Blood را رد کرده است و این شبکه در عوض در حال ساخت سریالی به نام Young Dexter است. روی پیشینه احتمالی دوران جوانی دکستر تمرکز کنید.

Showtime هنوز به طور رسمی به این خبر پاسخ نداده است، اما این منبع می گوید که سریال Young Dexter یکی از چندین ایده و طرح احتمالی این شبکه برای ساخت سریال جدیدی بر اساس شخصیت دکستر و دنیای او است. در هر صورت، نبود فصل دوم Dexter: New Blood ممکن است طرفداران را شگفت زده کند. چرا که فصل اول این سریال که 10 قسمت بود به طور میانگین 8 میلیون بیننده در هفته داشت و سپس رکورد بیننده در شبکه شوتایم را شکست.

همچنین، کلاید فیلیپس، مجری سریال Dexter: New Blood در سال گذشته، برای اجرای فصل دوم آن سریال ابراز علاقه کرده است. با این حال، Showtime هنوز به طور رسمی برای ساخت یک فصل کامل از Young Dexter چراغ سبز نشان نداده است. قبل از این سری دکستر با بازی مایکل کی. هال در نقش دکستر مورگان، این سریال در 9 فصل و 96 قسمت پخش شد و از شبکه شوتایم پخش شد.

  تصاویر و مشخصات «آنر X7a» (Honor X7a) منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید