سرویس PlayStation Plus Collection به زودی حذف خواهد شد

سونی تایید کرده است که سرویس PlayStation Plus Collection دیگر در چند ماه آینده وجود نخواهد داشت.

با اعلام رسمی شرکت سرگرمی تعاملی سونی، از 19 می 1402 (9 می 2023)، سرویس PlayStation Plus Collection حذف خواهد شد. البته 19 بازی موجود در این سرویس تا آن زمان قابل دانلود هستند و سپس در اختیار مشترکین پلی استیشن پلاس قرار خواهند گرفت. مجموعه پلاس مجموعه ای از آثار هنری پلی استیشن 4 است که به کاربران پلاس با کنسول های پلی استیشن 5 اختصاص یافته است.

در ابتدا این سرویس شامل 20 بازی، 10 بازی شخص اول و 10 بازی شخص ثالث بود، اما در می 2022، Persona 5 از آن حذف شد. بازی های این سرویس شامل God of War، Fallout 4، Mortal Kombat، Uncharted 4، Ratchet and Clank، Days Gone، Antilles Dawn، Detroit: Become Human، Bloodborne، Battlefield 1، Infamous Second Son، Batman Arkham Knight، The Last Guardian، Remaster The Last of Us، Resident Evil 7 و Monster Hunter World.

playstation plus collection menu ps5 سئو کول

این ویژگی برای اولین بار برای کاربران کنسول های نسل جدید سونی زمانی که پلی استیشن 5 در سال 2020 در این زمان عرضه شد منتشر شد. جیم رایانمدیر عامل سونی اینتراکتیو اینترتینمنت گفت که تصمیم نگرفته است که آیا مجموعه پلاس فراتر از فهرست اولیه گسترش یابد یا خیر.
“خب، باید منتظر بمانیم و ببینیم که جهان چگونه مجموعه پلاس را می پذیرد. می دانید، قبل از تصمیم گیری باید ببینیم چند بازی برگزار می شود. ما فکر می کنیم که به طور بالقوه ابزار جذب کاربر خوبی خواهد بود. اگر شما هرگز پلی استیشن 4 نداشته اید و تصمیم به خرید PS5 دارید، درست است؟

  معتبرترین سایت خرید تجهیزات دیجیتال به صورت پرداخت در ایران

لازم به ذکر است که رایان اشاره کرد که به دلیل تولیدات پرهزینه، سرویس اشتراکی مشابه بازی های Xbox برای بازی های اول شخص سونی منطقی نخواهد بود. علاوه بر این، سونی اخیرا لیستی از بازی های رایگان به همراه ماه فوریه را منتشر کرده است که شامل OlliOlli World، Mafia Definitive Edition، Evil Dead: The Game و بسته الحاقی Beyond Light برای Destiny 2 می شود.

دیدگاهتان را بنویسید