فرصتی برای آوردن حقوق سری Tomb Raider به آمازون

طبق شایعات جدید، آمازون حقوق انحصاری سری Tomb Raider را اجاره کرده است.

یک هفته پس از اعلام تصمیم آمازون برای راه اندازی دنیای فیلم تلویزیونی جدید تام ریدر با فیبی والر-بریج به عنوان نویسنده و کارگردان، به نظر می رسد که آمازون به طور انحصاری حقوق این سریال را از Embracer اجاره کرده است. البته این خبر هنوز به طور رسمی توسط آمازون یا گروه Embracer اعلام نشده است، بلکه توسط وب سایت Fellowship of Fans که پیش از این اطلاعات دقیقی از جزئیات سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power مدت ها قبل از معرفی رسمی آن در اختیار داشت. . این خبر جدید را با طرفداران به اشتراک بگذارید.

بر اساس این گزارش، مبلغ پرداختی آمازون برای حق کامل استفاده از برند Tome Reader در دنیای سینما، تلویزیون و بازی های ویدیویی حدود 600 میلیون دلار است که بالاترین مبلغ پرداختی آمازون از زمان قرارداد ساخت سریال است. بر اساس سریال ارباب حلقه ها این مبلغ همچنین حدود دو برابر قرارداد 300 میلیون دلاری امبریزر گروپ و اسکوئر اینکس برای خرید استودیو کریستال داینامیکس، آیداس مونترال و دیگر استودیوهای بازی سازی غربی در ماه می سال گذشته است.

اگرچه هنوز مشخص نیست که آیا این نتیجه تنها مربوط به نتیجه سریال تام ریدر در دنیای سینما و تلویزیون خواهد بود یا خیر، اما پیش از آن آمازون در دسامبر 2022 مسئولیت اکران جهانی و تامین مالی تام جدید را اعلام کرد. بازی Reader که توسط استودیو Crystal Dynamics ساخته شده و با موتور نسل بعدی Unreal Engine 5 در دست توسعه است.

  کدهای مخفی تلفن همراه؛ از تست سخت افزار تا دسترسی به کد IMEI

tomb raider z سئو کول

این بازی که به تازگی مراحل توسعه اصلی خود را آغاز کرده است، آخرین قسمت از دنیای رسانه مشترک جدید Tome Reader خواهد بود که ظاهراً شبیه نقشه بزرگ دیزنی برای دنیای سینمایی مارول، همه رویدادهای سری، انیمیشن ها، فیلم ها خواهد بود. و بازی های در حال توسعه قرار دادن سری Tome Reader در یک جهان مشترک و یکپارچه. گزارش‌های قبلی همچنین می‌گویند که آمازون در حال حاضر برنامه‌های زیادی برای قسمت‌های بعدی این بازی اعلام‌نشده دارد. طبق شایعات ماه گذشته، تا پایان سال 2023 شاهد ارائه رسمی آن توسط کریستال داینامیکس خواهیم بود.

پیش از این، تابستان گذشته، شایعاتی در مورد این بازی اعلام نشده منتشر شده بود. بر اساس این گزارش های موثق، این بازی جدید با نام رمز Project JAWBREAKER، ماجراجویی های جدید لارا کرافت را با دانش آموزان جدیدش در دنیایی جدید و تحت تهدید بزرگ ادامه خواهد داد. طبق تایید رسمی خود استودیوی سازنده، این بازی خط داستانی بازی های اصلی Tom Reader ساخته شده توسط استودیوی Core Design در اواخر دهه 1990 و سری Tom Reader را با سه گانه ریبوت این مجموعه که در آخرین نسخه منتشر شده بود، پیوند خواهد داد. سال ها.

حالا بعد از تصمیم جدید آمازون مبنی بر اتصال تمامی پروژه های تام ریدر برای سینمای تلویزیونی و بازی های ویدیویی این مجموعه، مشخص نیست چه تغییراتی در انتظار داستان این بازی است که خود باید تمامی بازی های اصلی تام ریدر را به هم متصل کند.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

  فیلم ترسناک بامبی در حال تولید است

دیدگاهتان را بنویسید