قرار دادن Resident Evil 4 Remake روی جلد مجله Game Informer

به زودی در شماره جدید مجله Game Informer شاهد انتشار اطلاعات جدید و دقیق در مورد بازی مورد انتظار Resident Evil 4 Remake خواهیم بود.

بدون شک، بازسازی Resident Evil 4 در لیست موردانتظارترین بازی های ویدیویی امسال قرار دارد. اثری که مدت ها در انتظارش بود از کپکام با جزئیات بصری، مکانیک جدید و حال و هوای تاریک تر از نسخه اصلی. نسخه اصلی Resident Evil 4 در سال 2005 منتشر شد و توانست موفقیت بی سابقه ای را برای این سری به ارمغان بیاورد.

هم اکنون در جدیدترین اخبار دنیای بازی، این بازی بر روی جلد جلد جدید (#353) مجله Game Informer قرار گرفته است و به زودی اطلاعات زیادی از آن در اینترنت منتشر خواهد شد. مجله فوق با پخش ویدیویی این موضوع را به اطلاع گیمرها رساند. دوستان عزیز می توانید ویدیو منتشر شده را مشاهده کنید که در آن قسمت هایی از بازی بازسازی Resident Evil 4 را نیز مشاهده می کنیم.

دانلود ویدیو آپارات

در این ویدیوی معرفی نزدیک به یک دقیقه ای، همراه با حضور دو شخصیت لوئیس سرا و اشلی، نگاهی کوتاه به قسمت های مختلف محیط های متنوع این بازی می اندازیم. همراه با تجربه فصل اول و پنجم از بازسازی Resident Evil 4، نسخه با نام یاسوهیرو آمپو و کازونوری کادوی، کارگردانان بازسازی RE2 و بازسازی RE4 مصاحبه ای ترتیب داده اند. همچنین شاهد انتشار اطلاعات گیم پلی جدیدی برای شخصیت اشلی خواهیم بود.

بازی Resident Evil 4 Remake در 24 مارس سال جاری (4 آوریل 1402) برای کنسول ها پلی استیشن 5پلی استیشن 4 Xbox Series X | Xbox Series S و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

  کارگردان بازی جنگ ستارگان یوبی سافت توییت قبلی خود را تصحیح کرد

نظرت چیه عزیزم از این بازی چه انتظاری داری؟ نظر خود را با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید