نام رسمی و تاریخ انتشار بتمن ۲ مشخص شد

جیمز گان جزئیات جدیدی از دنباله بتمن به کارگردانی مت ریوز را فاش کرد.

اگرچه اتفاقات ادامه بتمن (بتمن) در تایم لاین اصلی دنیای دی سی توسعه نمی یابد، اما خوشبختانه برنامه تولید آن تحت تاثیر تغییر سیاست های کمپانی برادران وارنر قرار نگرفت. حال در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون با خبر شدیم که جزئیات جدیدی از فیلم بتمن ۲ به کارگردانی مت ریوز منتشر شده است.

جیمز گانیکی از مدیران استودیو دی سی در اطلاعیه جدیدی این موضوع را تایید کرد رابرت پتینسون او برای ایفای نقش شوالیه تاریکی در دنباله بتمن و مت ریوز بر صندلی کارگردانی بازخواهد گشت. این فیلم که The Batman Part II نام دارد در تاریخ 3 اکتبر 2025 (11 مهر 1404) اکران خواهد شد.

اطلاعات زیادی در مورد The Batman Part II وجود ندارد و تنها بازگشت رابرت پتینسون به عنوان بتمن تایید شده است. در قسمت اول فیلم بتمن، Riddler در آسایشگاه Arkham زندانی شد و به جوکر اشاره شد. بنابراین طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که یکی یا هر دو در بتمن 2 بازگردند.

رابرت پتینسون در نقش بتمن زوئی کراویتز در نقش سلینا کایل/گربه زن، پل دینو در نقش ادوارد نیگما/ریدل، کالین فارل مثل پنگوئن جان تورتورو به عنوان کارمین فالکون، جفری رایت به عنوان کمیسر جیمز گوردون، اندی سرکیس در نقش آلفرد پنی ورث و پیایتر سارسگارد در نقش گیل کولسون از جمله بازیگران فیلم بتمن بودند. بتمن 2 با برند و برند DC-Elseworlds منتشر خواهد شد.

  آخرین گزارش اسپیدتست از کاهش سرعت اینترنت موبایل و ثابت در ایران خبر می دهد

دیدگاهتان را بنویسید