نمایش دشمنان و محیط های تاریک در تصاویر جدید The Lords of the Fallen

استودیو Hexworks تصاویر جدیدی از گیم پلی The Lords of the Fallen منتشر کرده است که در آن شاهد محیط های دقیق و دشمنان ترسناک هستیم.

استودیو Hexworks اخیرا جزئیات کاملا جدیدی را از بازی اکشن RPG و روح مانند The Lords of the Fallen منتشر کرده است. این جزئیات در واقع تصاویری جذاب و با جزئیات از دنیای گسترده و متنوع با دشمنان ترسناکی است که بازیکنان در ماجراجویی خود با آنها روبرو خواهند شد.

در بازی The Lords of the Fallen، بازیکنان نقش یک جنگجوی صلیبی تاریک را بر عهده می گیرند تا با آدیر، خدای شیطان، مبارزه کنند تا از زنده شدن او جلوگیری کنند. برای این منظور، بازیکنان باید سفر خود را آغاز کنند و به دنیای موازی زنده ها و مردگان در The Lords of the Fallen قدم بگذارند. دنیای این بازی شامل جنگل ها، شهرهای ویران شده و سازه های عظیم است و به گفته سازندگان، حدود پنج برابر بزرگتر از دنیای نسخه اصلی خواهد بود. بازیکنان در ماجراجویی خود با دشمنان و باس های ترسناک مختلفی روبرو می شوند که در انتهای مطلب می توانید تعدادی از آنها را مشاهده کنید.

بازی Lords of the Fallen قرار است در سال 2023 بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد. این بازی دارای 9 کلاس جنگنده، بیش از صد سلاح مختلف و چند طلسم جادویی خواهد بود. بازیکنانی که می خواهند این بازی را با دوستان خود تجربه کنند، می توانند از قسمت co-op آنلاین نامحدود لذت ببرند.

  خرید ارز دیجیتال تترا - دیجی رو

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی The Lords of the Fallen چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید