همه چیز درباره تجربه و پذیرش مقاله پژوهشی

اگر می خواهید یک مقاله علمی بنویسید و در مورد مراحل پیش رو استرس دارید، این مقاله را از دست ندهید.

استرس و اضطراب برای زمانی است که اطلاعات کمی دارید. اما وقتی همه مراحل را خوب بدانید، با یک برنامه ریزی صحیح و اصولی، همه مشکلات ساده تر به نظر می رسند.

ارسال انشا و پذیرش آن یکی از مراحل اصلی است و فکر کردن به آن برای اکثر دانش آموزان دشوار است. تا انتها با ما همراه باشید تا همه چیز را در مورد این مرحله بدانید.

ارسال مقاله به چه معناست؟

ترجمه کلمه submit به معنای تسلیم شدن است. در بحث مقاله نویسی، ارائه و ارائه ترجمه بهتری برای این عبارت است.

هنگامی که مقاله خود را نوشتید و تصمیم گرفتید که در کدام مجله می خواهید آن را منتشر کنید، باید آن را ارسال کنید.

چه زمانی به این مرحله خواهید رسید؟ زمانی که موضوع مقاله و ساختار آن را انتخاب کردید و بر این اساس مجله را انتخاب کردید. اگر مجله مورد نظر با ساختار و زمینه ای که شما در آن کار کرده اید مطابقت نداشته باشد، مقاله علمی شما بلافاصله رد می شود.

وب سایت مجله مورد نظر را بررسی کنید و ببینید مقاله را به چه آدرس ایمیلی باید ارسال کنید. حتی گاهی مجلات علمی مختلف، بسترهای متفاوتی را برای دریافت چنین اسنادی نشان می دهند.

پس از ارسال مقاله علمی شما وارد مرحله پذیرش می شود. ابتدا مقاله شما توسط سردبیران مجله به صورت کلی و اساسی بررسی می شود. در این مرحله بررسی می‌کنند که آیا محتوایی که آورده‌اید با خط‌مشی‌های آن‌ها سازگار است یا خیر. در صورت گذراندن این مرحله، مقاله شما برای داوران ارسال می شود که به صورت تخصصی بررسی می کنند که آیا برای انتشار مناسب است یا خیر.

  عاقبت احتمالی 2023 Metro Exodus فاش شود

پذیرش مقاله تحقیقاتی شما

مرحله پذیرش بخش مهمی از فرآیند انتشار مقاله شما است. اگر هنوز چیزی در مورد این مسیر نمی دانید، باید بدانید که به ندرت این مرحله به سرعت انجام می شود.

معمولا مرحله کارشناسی مقاله دو طرفه است. داوران نظرات و سوالات خود را مطرح می کنند و شما باید به این انتقادات پاسخ دقیق بدهید و اشکالات را اصلاح کنید.

حتی ممکن است چیزی که به عنوان تصحیح ارسال می کنید رد شود و از شما خواسته شود آن را دوباره انجام دهید. پس برای هر چیزی آماده باش

این مرحله نباید شما را خسته یا عصبانی کند. اگر دلایل شما به طور کامل آنها را توجیه نکند، احتمال رد مقاله شما زیاد خواهد بود. حتی این نباید شما را دلسرد کند. شانس خود را در مجله مشابه دیگری امتحان کنید.

حتی ممکن است مقاله شما به دلیل اشتباهات نگرش رد شود. پس حتما کار ترجمه آن را به متخصصان این حوزه بسپارید. کار ترانزیت ترجمه تخصصی مقاله به بهترین مترجمان این حوزه بسپارید.

این مرحله را دست کم نگیرید. تاثیر انتشار مقاله تحقیقاتی بر رزومه شما بسیار چشمگیر است.

هزینه چاپ یک مقاله علمی چقدر است؟

بستگی به مجله ای دارد که به دنبال آن هستید. برخی مجلات حتی ممکن است این کار را به صورت رایگان انجام دهند.

به وب سایت مجله مورد نظر خود مراجعه کنید و در مورد هزینه ها مطالعه کنید.

به غیر از هزینه چاپ مقاله در مجلات، هزینه های جانبی دیگری مانند…

هزینه ویرایش: مهم این است که مقاله خود را ویرایش کنید، مطالب شما باید از نظر نوشتاری و حتی علمی مورد توجه قرار گیرد. ویرایش را به متخصصان بسپارید تا از نتیجه تلخی که در انتظار شماست جلوگیری کنید.

  در پاییز کجا برویم؟ - زومجی

هزینه انجماد بخار: بازنویسی یکی از مراحل مهم نوشتن مقاله علمی است. اگر می خواهید مقاله شما برچسب سرقت ادبی داده شود و در وهله اول رد نشود، حتما باید از این سرویس استفاده کنید. این کار باید توسط مترجمانی انجام شود که تجربه زیادی در زمینه ترجمه و بازنویسی متون تخصصی دارند.

ترجمه تخصصی: شما باید یک مقاله تخصصی را به مترجمان خبره بسپارید، اگر رشته شما مکانیک است و در همان رشته مقاله دارید، نمی توانید آن را به مترجم عمومی بسپارید. کار کردن ترجمه مکانیکی این کار باید توسط مترجمی انجام شود که در این رشته تحصیل کرده باشد و تمام نکات آن رشته را بداند.

در ترانسیس خدمات مربوط به ترجمه مقالات با بازگشت پول تضمین شده است چه مفهومی داره؟ یعنی اگر مقاله شما به دلیل امتیاز گرامر و نگرش رد شود، تمام هزینه هایی که برای ترجمه پرداخته اید به شما برگردانده می شود.

آخرین کلمه

امیدوارم این مقاله دیدگاه درستی در مورد مسیر پیش رو به شما ارائه کرده باشد. اگر در این راستا به خدمات ترجمه نیاز دارید، روی کمک ما حساب کنید، ترانزیس انواع خدمات ترجمه دانشجویی از جمله ترجمه تخصصی، ترجمه تخصصی مقاله و حتی ترجمه CV و Cover Letter را ارائه می دهد.

با ما درمیان بگذارید که چه تجربه ای در روند انتشار یک مقاله علمی دارید.

پایان گزارش آگهی

این مقاله فقط برای اهداف تبلیغاتی است و زومجی هیچ مسئولیتی در رابطه با آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید