پشتیبانی از DLSS 3 به نسخه رایانه شخصی Cyberpunk 2077 اضافه شد

در حال حاضر، دارندگان کارت‌های گرافیک سری RTX 40 Nvidia می‌توانند با فعال کردن DLSS 3 در Cyberpunk 2077، نرخ فریم و تجربه بهتری داشته باشند.

به لطف ویژگی DLSS 3 در کارت های گرافیک سری RTX 40 انویدیا، کاربران می توانند در بازی هایی که از این ویژگی پشتیبانی می کنند، نرخ فریم بسیار بهتری نسبت به قبل داشته باشند. به تازگی آپدیت جدیدی برای نسخه PC بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده است که پشتیبانی از Nvidia DLSS 3 و Nvidia Reflex را به بازی اضافه کرده است. اگر کاربر برنامه GOG Galaxy هستید، ابتدا باید برنامه خود را به روز کنید تا بتوانید Cyberpunk 2077 را به روز کنید.

همچنین می‌گوید که زمان‌بندی GPU شتاب‌دار سخت‌افزاری ویندوز شما باید روشن باشد. در ویندوز 11 این به طور خودکار روی گزینه مشخص شده تنظیم می شود، اما کاربران ویندوز 10 می توانند کلید Windows را فشار داده، Graphics را تایپ کرده و سپس Enter را فشار دهند. اکنون پس از باز کردن منوی گرافیک، می‌توانید گزینه زمان‌بندی GPU با شتاب سخت‌افزاری را در بالا مشاهده کنید. آن را فعال کنید و سپس سیستم خود را مجددا راه اندازی کنید.

در این میان، بد نیست اشاره کنیم که CD Projekt RED، خالق و ناشر Cyberpunk 2077، اگر VRAM کارت گرافیک شما 16 گیگابایت یا کمتر است و Cyberpunk 2077 را با کیفیت 1440p یا بالاتر مشاهده می کنید، استفاده از DLSS را پیشنهاد می کند. شما هستید

Cyberpunk 2077 هم اکنون برای کاربران رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. یک Xbox Series S وجود دارد و یک بسته الحاقی بزرگ به نام Phantom Liberty برای آن معرفی شده است. متاسفانه هنوز تاریخ دقیق انتشار Phantom Liberty اعلام نشده است و باید منتظر اخبار بیشتری باشیم.

  سازندگان Metroid قصد دارند یک بازی با الهام از XCOM بسازند

دیدگاهتان را بنویسید