FIFA 23 در مسیر تبدیل شدن به بزرگترین بازی فیفا قرار دارد

الکترونیک آرتز می گوید بازی FIFA 23 در آستانه تبدیل شدن به بزرگترین بازی این سری است.

در گزارش مالی سه ماهه سوم امسال، شرکت الکترونیک آرتز به‌روزرسانی جدیدی از عملکرد بازی ارائه کرد FIFA 23 منتشر شد. این شرکت ادعا می کند که FIFA 23 در حال تبدیل شدن به بزرگترین اثر در سری FIFA است. اندرو ویلسونمدیرعامل EA درباره این بازی گفت: ارزش خالص فروش دیجیتالی مجموعه فیفا نسبت به امروز 4 درصد افزایش یافته است.

وی افزود: «تنها در آمریکای شمالی، فروش واحدها نسبت به سال گذشته 50 درصد افزایش یافته است.» این شرکت همچنین اضافه کرد که در سه ماهه سوم سال مالی، بازی فیفا 23 رکورد نامزدی را شکست که دوره سه ماهه را پوشش می دهد. پایان در 31 دسامبر 2022.

این بازی در شهریور ماه سال گذشته عرضه شد و از نظر تعداد بازیکن در هفته اول انتشار، رکوردی را در بین تمامی بازی های سری فیفا شکست. تنها در هفت روز اول، فیفا 23 بیش از 10.3 میلیون بازیکن را جذب کرد. در مقایسه، FIFA 22 در ده روز اول عرضه، 9.1 میلیون بازیکن داشت.

FIFA 23 آخرین بازی فوتبال کمپانی الکترونیک آرتز است که با نام فیفا منتشر شده است و پس از اتمام مجوز این نام، مسیر فیفا و EA از یکدیگر جدا خواهد شد. در ماه می سال گذشته بود که EA در ماه جولای گفت سال 2023 عصر جدیدی را آغاز خواهد کرد و مجموعه EA Sports FC را معرفی خواهد کرد. در این روز جیانی اینفانتینورئیس فیفا همچنین گفت: این سازمان با همکاری یک شرکت دیگر یک بازی رقابتی ارائه خواهد کرد.

  نوکیا 2760 فلیپ ساده و تاشو در راه است

دیدگاهتان را بنویسید