احتمال پخش سریال Twisted Metal در سال 2023

اسد کزالباش از پلی استیشن پروداکشنز با انتشار توییتی به پخش سریال Twisted Metal در سال 2023 اشاره کرد.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم اسد کزلباشرئیس پلی استیشن پروداکشنز اشاره کرد که سریال Twisted Metal در زمان نامعلومی در سال 2023 از شبکه طاووس پخش خواهد شد، البته تاریخ پخش این اقتباس تلویزیونی کمدی اکشن به طور رسمی توسط سونی اعلام نشده است.

اسد گازلباش ویدیوی کوتاهی از یک آسانسور در مقر سونی در توییتر منتشر کرد که در آن تصویر اولین نسخه The Last of Us روی دیوار و لوگوی بازی های Gran Turismo روی درهای آسانسور نشان داده شد. او در این توییت نوشت:[نمایش] PlayStation Productions امسال در آسانسور سواری. این جمله به وضوح به نمایش های آینده پلی استیشن اشاره دارد که برای تولید سری بازی های موفق سونی از آنها استفاده خواهد شد.

دانلود ویدیو آپارات

اسد غزلباش در بخشی دیگر از آن توئیت نوشت: با اینکه سرم آتش گرفته نمی توانی مرا ببینی و سپس از ایموجی های دلقک و آتش استفاده کرد. این به شخصیت Sweet Tooth از سری بازی های Twisted Metal اشاره دارد و ظاهراً به یک اقتباس تلویزیونی در سال 2023 در شبکه طاووس اشاره می کند.

آنتونی مکی (بازیگر فیلم The Falcon and the Winter Soldier) در نقش جان دو، استفانی بئاتریس (بازیگر Brooklyn Nine-Nine) در نقش کویت، کلیسای توماس هایدن (بازیگر فیلم مرد عنکبوتی 3) نقش مامور استون، ساموآ جو ( صداپیشه دوتا 2 ) در نقش دندون شیرین و ریچارد کابرال (بازیگر سریال Mayans MC) در سریال Twisted Metal در نقش لود بازی کرد. ویل آرنت او همچنین مسئولیت صداپیشگی شخصیت Sweet Tooth را بر عهده دارد.

  اولین تریلر فیلم سامری با بازی سیلوستر استالونه

مدتی پیش تصویربرداری سریال Twisted Metal به پایان رسید. این سریال بر اساس طرح اولیه ساخته شده است رت ریس و پل ورنیک ساخته شده و مسئولیت اجرای آن را نیز بر عهده دارند. مایکل جاناتان اسمیتنویسنده سریال کبرا کای فیلمنامه این سریال را نوشته است. هرمان هالستمایکل جاناتان اسمیت، اسد غزلباش، کارتر سوان، جیسون اسپایر، مارک فورمن و پیتر پرینسیپاتو آنها به عنوان تهیه کننده اجرایی پروژه عمل می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید