با تشکر از گلن اسکافیلد از استودیوی Motiv برای وفادار نگه داشتن بازسازی Dead Space به بازی اصلی

گلن اسکافیلد، کارگردان بازی اصلی Dead Space از سازندگان نسخه بازسازی شده این بازی به دلیل وفاداری آنها در ساخت آن تشکر کرد.

گلن اسکافیلدمدیر عامل فعلی استودیو Striking Distance، او خالق و تهیه کننده اجرایی بازی اصلی Dead Space بود در سال 2008 منتشر شد. او سپس Electronic Arts را ترک کرد تا یکی از بنیانگذاران Sledgehammer Games شود، اما بعداً آن استودیو را نیز ترک کرد. او اکنون وظیفه کارگردانی The Callisto Protocol را بر عهده داشت که در اواخر سال 2022 اکران شد، دنباله ای معنوی برای Dead Space.

همین موضوع باعث شد تا شاهد تقابل بازسازی Dead Space و Callisto Protocol باشیم که با فاصله کمتر از دو ماه منتشر شدند. اما اکنون اسکافیلد از استودیو Motive، سازنده نسخه بازسازی شده، به خاطر نحوه ساخت بازی تشکر می کند. او به یک پست لینکدین پاسخ داد نیکولدختر او که یک هنرمند محیط زیست پروتکل کالیستو بود، به تمام کسانی که در بازی اصلی Dead Space و بازسازی آن دست داشتند خطاب کرد.

اسکافیلد نوشت: «از همه افرادی که روی بازی اصلی کار کردند، از مشارکت شما در یک بازی عالی تشکر می‌کنم. این بازی امتحان خود را پس داده است [با گذشت زمان کیفیتش را از دست نداده است]. و از Motio، از شما برای ساختن بازی منصفانه و واقعی تشکر می کنم. تبریک می گویم”.

در مصاحبه با رسانه GQ، فیل با دو صورتتهیه‌کننده اجرایی بازسازی Dead Space گفت که می‌خواهد کار روی این مجموعه را ادامه دهد: «ما قطعاً به چنین چیزی امیدواریم. از طرف من و من فکر می کنم از رومی، کارگردان خلاق بازی، علاقه مند به کاوش بیشتر در فضای مرده است. مطمئن شوید که ایده هایی وجود دارد. “ما به زودی به تعطیلات می رویم و سپس می خواهیم بنشینیم و در EA بحث کنیم، خوب، مرحله بعدی چیست؟”

  هدف از تبلیغات اینفلوئنسر چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید