تاریخ انتشار Amnesia: The Bunker به تعویق افتاد

همانطور که استودیوی بازیسازی فریکشن اعلام کرد تاریخ انتشار Amnesia: The Bunker به تعویق افتاد.

در جدیدترین اخبار بازی، استودیو Frictional Games اعلام کرد که تاریخ انتشار بازی Frictional Games Amnesia: The Bunker به عقب کشیده شده است. هم اکنون این بازی ترسناک و روانی در تاریخ 26 اردیبهشت 1402 (16 اردیبهشت 1392) بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن و ایکس باکس منتشر خواهد شد. استودیوی توسعه همچنین اعلام کرد که در زمستان سختی که گذشت، بسیاری از اعضای تیم سازنده بیمار شدند و این امر به شدت بر روند توسعه Amnesia: The Bunker تأثیر گذاشت.

Frictional Games در توییتر توضیح داد: “ما یک تیم کوچک هستیم و چنین چیزهایی واقعاً بر ظرفیت تولید ما تأثیر می گذارد.” برای ما مهم است که اعتبار توسعه بازی را بدهیم و به دلیل این تاخیرهای توسعه، نمی‌خواهیم برای محصول نهایی عجله کنیم. تیم سخت کار کرده است تا The Bunker را به بهترین شکل ممکن توسعه دهد و اضافه کردن چند هفته دیگر تفاوت را ایجاد خواهد کرد.”

استفاده از ساعت و چراغ قوه در محیط تاریک Amnesia: The Bunker

Amnesia: The Bunker داستان سربازی را روایت می کند که در طول جنگ جهانی اول از فراموشی رنج می برد. این سرباز که هنری کلمنت نام دارد در یک پناهگاه نظامی ترسناک گیر افتاده است و به یاد نمی آورد که چگونه از آن خارج شد. کلمنت اما در این سنگر تنها نیست و دائماً توسط موجودی ترسناک تعقیب می شود. این سرباز باید از قدرت تفکر خود برای غلبه بر موانع مختلف استفاده کند و با جست و جو در محیط، منابع لازم برای زنده ماندن را بیابد.

  معرفی سری Shantaram Rescue در هند

علاوه بر این موجود ترسناک، انواع خطرات و تله های مرگبار بر سر راه بازیکنان قرار خواهد گرفت. برخلاف بازی‌های قبلی این سری، Amnesia: The Bunker محیط ماسه‌بازی آزادتری را برای کاوش در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد و می‌توانند از تجهیزات جنگی مختلفی مانند اسلحه یا نارنجک استفاده کنند. به گفته بازی Frictional، رفتار هیولای ترسناک و نحوه ارائه تهدیدات به بازیکنان تصادفی و هوشمندانه است و بازیکنان ممکن است با هر تجربه چیزهای مختلفی ببینند.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید