جزئیات جدیدی از تغییرات گیم پلی نسخه بازسازی شده Resident Evil 4 منتشر شده است

کپکام جزئیات جدیدی از تغییرات و بهبودهای گیم پلی نسخه بازسازی شده Resident Evil 4 منتشر کرده است.

در آخرین شماره مجله Game Informer مقاله ای منتشر شده توسط Capcom در مورد بازسازی Resident Evil 4 منتشر شده است. طبق این مقاله، بازیکنان می توانند در اطراف بازی حرکت کنند تا یادداشت های کاغذی آبی را پیدا کنند که هر کدام یک ماموریت جانبی را توضیح می دهند. نمونه هایی از این ماموریت های جانبی شامل یافتن جسد سه مار، ردیابی و کشتن یک سگ آلوده یا ماموریت مدال آبی از نسخه اصلی است. پس از انجام هر ماموریت جانبی، بازیکنان می توانند از تاجر بازدید کرده و پاداش خود را دریافت کنند.

بخشی دیگر از بهبودهای بازسازی Resident Evil 4 مربوط به عملکرد و هوش مصنوعی شخصیت همراه اشلی است. بازیکنان می توانند با فشار دادن یک کلید به اشلی دستور دهند که نزدیک تر یا عقب تر حرکت کند. با این حال، اشلی همیشه بازیکنان را دنبال خواهد کرد. مطابق با کازونوری کادویی، کارگردان بازی، این تصمیم برای جلوگیری از ترک اشلی توسط بازیکنان در مکانی امن گرفته شده است که اغلب در نسخه اصلی دیده می شد. اشلی همچنین دیگر نوار سلامتی نخواهد داشت و در عوض زمانی که آسیب زیادی ببیند به زمین می افتد. در این شرایط بازیکنان باید با نگه داشتن یک دکمه او را احیا کنند و اگر سریع نباشند و اشلی در این شرایط آسیب ببیند، می میرد.

گیم پلی بازی Resident Evil 4 Remake

سازندگان بازسازی Resident Evil 4 موانع و معماهای مختلفی را طراحی کرده اند که برای حل آنها به کمک اشلی نیاز دارد. بنابراین نقش او در بازی مهم تر است. برای مثال، لئون می‌تواند اشلی را از ارتفاعی پرتاب کند تا نردبان را پایین بیاورد یا او را از راهروی باریکی به اتاقی بفرستد که از بیرون قفل است.

  بازیگران و کارگردانان سریال Agatha: Coven of Chaos از مارول مشخص شدند

Capcom در ادامه توضیح داد که رویدادهای فشار سریع دکمه از بازسازی حذف شدند و تیم سازنده سعی کردند مکانیک‌های جدیدی را جایگزین آن‌ها کنند که بیشتر با گیم‌پلی مدرن بازی سازگار بود. یکی از این اقدامات مربوط به مکانیسم استفاده از چاقوی رزمی است. بازیکنان می توانند به جای تسلیم شدن در برابر حملات دشمن، مکانیسم دفاعی را با چاقوی خود با فشار یک دکمه فعال کنند. البته در برخی شرایط همچنان می توانید از حملات دشمن طفره بروید.

Capcom توضیح داد که بازیکنان می توانند از چاقوی جنگی خود برای آسیب رساندن یا کشتن دشمنان نیمه جان استفاده کنند. همچنین اگر کلید او را در زمان مناسب فشار دهید، می توانند حملات دشمن را دفع کنند. با این حال، چاقوهای Leon کاربرد محدودی دارند و به مرور زمان شکسته می شوند. البته بازیکنان می توانند چندین چاقو را همزمان با خود حمل کنند و با مراجعه به تاجر می توان دوام و استحکام آنها را افزایش داد. بازیکنان همچنین باید مراقب دشمنانی باشند که زمین گیر هستند. در واقع آن ها باید پس از زمین خوردن دشمنان را با چاقوی خود بکشند. در غیر این صورت، دشمنان دوباره قیام می‌کنند و این بار قوی‌تر و وحشی‌تر از قبل حمله خواهند کرد.

حمله به زامبی ها با لئون در Resident Evil 4

طبق گفته کپکام، بازسازی Resident Evil 4 دارای 6 طرح کلی کنترل بازی است که یکی از آنها بر اساس طراحی کنترلر نسخه اصلی در سال 2005 توسعه یافته است. بازیکنانی که به دنبال تجربه ای واقعی به نسخه اصلی هستند می توانند آن را انتخاب کنند. یکی دیگر از ویژگی های جدید بازسازی Resident Evil 4 قابلیت انتخاب سریع سلاح است که در آن بازیکنان می توانند حداکثر 8 اسلحه، چاقو و مواد منفجره را انتخاب کرده و به سرعت آنها را تعویض کنند.

  تلگرام به زودی می‌تواند اسپویل‌ها را مخفی کند!

اگرچه لیزر نسخه اصلی با نشان های مدرن جایگزین شده است، اما طبق گزارش ها، بازیکنان می توانند لیزر قرمز را به عنوان یک سلاح اضافی از تاجر خریداری کنند که در طول داستان پیشرفت می کنند. همچنین، مانند بازسازی Resident Evil 2، بازیکنان می توانند مهمات را جمع آوری و مخلوط کنند تا مهمات بیشتری برای سلاح مورد علاقه خود بسازند به جای استفاده از سلاح هایی که دوست ندارند. علاوه بر این، یک سلاح کمان پولادی جدید به بازی اضافه شده است که امکان تیراندازی بی صدا به دشمنان را فراهم می کند که احتمالاً مربوط به گیم پلی مخفیانه بازی است. به نظر می رسد که تیرهای شلیک شده با این کمان را می توان برای استفاده بیشتر بازیابی کرد.

نسخه بازسازی شده رزیدنت اویل 4 قرار است در تاریخ 4 آوریل 1402 (24 مارس 2023) بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و ایکس باکس سری ایکس منتشر شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد.

نظر شما درباره آخرین اخبار بازسازی Resident Evil 4 چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید