جیمز منگولد در حال مذاکره برای کارگردانی فیلم Swamp Thing از دی سی است

جیمز منگولد کارگردان لوگان و ایندیانا جونز 5 در حال مذاکره با برادران وارنر است. و DC برای کارگردانی Swamp Thing.

به تازگی جیمز گان و پیتر سافران، مدیران استودیو دی سی، اولین قسمت از فیلم ها و سری های دنیای سینمایی جدید دی سی را ارائه کردند که در آن شاهد معرفی ریبوت فیلم Swamp Thing بودیم. اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونبه نظر می رسد کارگردان این فیلم ترسناک مشخص شده است.

هالیوود ریپورتر گزارش داد که جیمز منگولد در حال مذاکره با برادران وارنر است. برای کارگردانی Swamp Thing، که بر روی فیلم ترسناک ماوراء طبیعی Swamp Thing تمرکز خواهد کرد.

جیمز منگولد روی فرش قرمز فورد در مقابل فراری

اگرچه زمانی که گان و سافران برنامه فیلم های آینده دی سی را اعلام کردند به منگولد اشاره ای نشد، منابع نزدیک به او می گویند که مذاکرات او با برادران وارنر. هنوز در مراحل اولیه خود هستند. با این حال، منگولد در سه شنبه شب یک توییت او یک کمیک Swamp Thing را در توییتر خود منتشر کرد که توسط برنی رایتسون بود و گان سپس آن توییت را بازنشر کرد تا به شایعاتی مبنی بر اینکه جیمز منگولد کارگردان فیلم Swamp Thing است، دامن بزند. منگولد قبلا گفته بود که از طرفداران سرسخت Swamp Thing و داستان های این شخصیت است.

منابع می گویند او با ایده های خود به گان و سفران نزدیک شد تا فیلمی بر اساس این شخصیت بسازد. با این حال، به نظر می رسد که ما با تولید و انتشار Swamp Thing فاصله داریم. چون منگولد از قبل برنامه کاری شلوغی دارد. منگولد در حال حاضر کارگردانی ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت را بر عهده دارد که در 30 ژوئن 2023 اکران خواهد شد.

  لیست بازی هایی که از فناوری DLSS 3.0 پشتیبانی می کنند

او سپس فیلم بیوگرافی باب دیلن را برای پارامونت تولید خواهد کرد که پروژه بعدی او خواهد بود. جیمز منگولد بیشتر برای کارگردانی آثاری چون «هویت»، «پیاده روی خط»، «فیلم» است. او با فیلم های 3:10 برای یوما، ولورین، لوگان و فورد در برابر فراری شناخته شده است و دو بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است. منگولد اخیراً وظیفه کارگردانی فیلمی بر اساس باستر کیتون را نیز بر عهده گرفته است.

Swamp Thing توسط نویسنده Len Wein و طراح Bernie Wrightson ساخته شد و اولین بار در سال 1971 معرفی شد. نام اصلی این شخصیت دکتر Alec Holland است که پس از مرگ او به این موجود تبدیل شد. پیش از این، Swamp Thing، The Return of Swamp Thing و Swamp Thing که پس از یک فصل کنسل شد، بر اساس این شخصیت ساخته شده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید