جیک جیلنهال در میدان جنگ در اولین تریلر فیلم جدید گای ریچی The Covenant

آمازون و ام جی ام اولین تریلر فیلم The Covenant به کارگردانی گای ریچی و بازی جیک جیلنهال را منتشر کردند که قرار است به طور انحصاری نمایش داده شود.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین تریلر فیلم The Covenant منتشر شد. این اکشن هیجان انگیز داستان گروهبان جان کینلی با بازی جیک جیلنهال را دنبال می کند. او در آخرین سفر خود به افغانستان با یک مترجم محلی به نام احمد برای بررسی این منطقه همکاری کرد. وقتی یک گروه مسلح به جوخه آنها کمین می کند و به آنها حمله می کند، کینلی و احمد تنها بازماندگان این حمله هستند.

در حالی که مهاجمان آنها را تعقیب می کنند، احمد جان خود را به خطر می اندازد و کینلی مجروح را کیلومترها به مکان امن می برد و جان او را نجات می دهد. پس از بازگشت به آمریکا، کینلی متوجه می شود که احمد و خانواده اش برخلاف وعده داده شده به آمریکا منتقل نشده اند. حالا برای محافظت از جان دوستش و جبران لطفش، کینلی به منطقه جنگی باز می گردد تا احمد و خانواده اش را قبل از اینکه شبه نظامیان آنها را دستگیر کرده و بکشند و به آمریکا ببرد، پیدا کند. در ادامه می‌توانید اولین تریلر فیلم The Covenant را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین تایید شد که فیلم The Covenant در تاریخ 21 آوریل 2023 (1 آوریل 1402) در سینماها اکران خواهد شد و قبل از پخش در آمازون پرایم یک نمایش ویژه خواهد داشت. علاوه بر تریلر، اولین پوستر Covenant نیز منتشر شد که در ادامه مشاهده می کنید:

  نقد فیلم الویس پرتره خواننده مشهور راک اند رول

اولین پوستر از

گای ریچی کارگردان فیلم هایی چون قفل، استوک و دو بشکه سیگار، قاپ، هفت تیر، دو قسمت شرلوک هلمز، آقایان و خشم انسان، کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه The Covenant را بر عهده دارد. هم مارن دیویس و ایوان اتکینسون ریچی در نوشتن فیلمنامه این فیلم اکشن کمک کرده بود.

جیک جیلنهال دار سلیم، الکساندر لودویگ، آنتونی استار، جیسون وانگ، بابی اسکافیلد، شان ساگار و امیلی بیچم، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم عهد به ایفای نقش پرداختند. Operation Fortune: Ruse de guerre یکی دیگر از فیلم های گای ریچی است که به تازگی در کشورهای بین المللی اکران شده است. ریچی در حال حاضر تهیه کنندگی The Gentlemen and The Ministry of Ungentlemanly Warfare با بازی هنری کاویل را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید