رویارویی آدونیس کرید با دوست قدیمی و دشمن فعلی اش در پوستر فیلم Creed III

Metro Goldwyn Mayer پوستر جدیدی از Creed 3 منتشر کرده است که نشان می دهد آدونیس کرید با دوست دوران کودکی خود مبارزه می کند.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که Metro Goldwyn Mayer پوستر جدیدی از Creed III، سومین قسمت از مجموعه Rocky منتشر کرده است. این پوستر Adonis Creed را با RPG مقایسه می کند مایکل بی جردن و دامیان با بازی جاناتان میجرز در رینگ بوکس نشان می دهد. این فیلم ورزشی درام به کارگردانی مایکل بی جردن برای اکران در تاریخ 12 اسفند 1401 (3 مارس 2023) برنامه ریزی شده است.

پوستر فیلم Creed 3 با بازی Michael B. Jordan

مایکل بی جردن در نقش آدونیس تسا تامپسون بیانکا تیلور به عنوان فیلیسیا رشاد به عنوان مری آن کرید، وود هریس تونی اورز به عنوان فلوریان مونته انو ویکتور دراگو و جاناتان میجرز نقش دامیان را در کرید III بازی می‌کنند. مایکل بی در اولین کارگردانی خود، جردن قسمت سوم کرید را کارگردانی کرد. کینان کوگلرنویسنده Space Jam: A New Legacy و زک بیلیننویسنده شاه ریچارد فیلمنامه کرید 3 را بر اساس داستان رایان کوگلر نوشته است.

در خلاصه داستان بازی Creed 3 آمده است: «آدونیس کرید پس از به دست آوردن شهرت در دنیای بوکس، هم در زندگی حرفه ای و هم در زندگی خانوادگی خود موفق شده است. هنگامی که دامیان، دوست دوران کودکی آدونیس و اعجوبه بوکس سابق، پس از یک محکومیت طولانی زندان به خانه باز می گردد، برای اثبات خود وارد رینگ می شود. رویارویی دوستان سابق فراتر از یک دعوای ساده است. برای تسویه حساب، آدونیس باید آینده خود را برای مبارزه با دامیان به خطر بیندازد. مبارزی که مطلقاً چیزی برای از دست دادن ندارد.”

  نگاهی به آخرین فاش شده گلکسی A24 5G

چارلز وینکلر، ویلیام چارتوف و دیوید وینکلر توسط Chartoff-Winkler Productions در ارتباط با Proximity Media. جاناتان گلیکمن، مایکل بی جردن و رایان کوگلر تهیه کنندگی کرید 3 را بر عهده دارند آدام روزنبرگ، سو اوهانیان و زینزی کوگلر آنها به عنوان تولیدکنندگان اجرایی آن عمل می کنند. این اولین فیلم اسپین آف راکی ​​است که راکی ​​بالبوآ در این نقش بازی نمی کند سیلوستر استالونه که به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید