Sam Lake: Ellen Wick 2 بزرگترین پروژه Remedy تا به امروز است

سام لیک، نویسنده تحسین شده مکس پین و کنترل، اخیراً بیشتر در مورد Alan Wake 2 صحبت کرده است. دنباله ای که مدت ها منتظر کار روی آن بود.

ماه ها از انتشار تیزر تریلر Alan Wake 2 می گذرد و Remedy همچنان در تلاش برای انتشار آن در سال 2023 است. در جریان جدیدترین اخبار بازی، رسانه های Gamesradar به مصاحبه با Sam Lake رفتند تا توضیحات بیشتری در مورد Alan Wake 2 از زبان او بشنوند. لیک می گوید که او هرگز الن ویک را ترک نکرد و هرگز ترک نکرد:

«همیشه قصد داشتم پیش او برگردم. همیشه داستان های بیشتری برای گفتن وجود داشت. تنظیمات شخصیت و داستان [جهان الن ویک] آنها بیش از آن با ارزش بودند که فراموش شوند. داستان الن ویک در طول زمان به رشد و تکامل خود ادامه داده است.”

کانسپت آرت Alan Wake 2 توسط Remedy Studio

(آثار رسمی New Alan Wake 2)

آثار مختلف Remedi از جمله Quantum Break به مرور زمان اینطور به نظر می رسد که تمام بازی های اصلی متعلق به این استودیوی فنلاندی در نقاط مختلف یک دنیای داستانی مشترک اتفاق می افتد. البته با رسیدن بسته الحاقی AWE بازی Control مشخص شد که داستان از وجود چندین ایستراگ در بازی های مختلف فراتر رفته است. زیرا در آنجا ما در واقع شاهد یک متقاطع بین کنترل و الن ویک بودیم. سم لیک می گوید که پس از عرضه کامل بازی با کنترلر، بالاخره همه چیز برای توسعه Alan Wake 2 آماده است.

لیک که آثارش مانند مکس پین و مکس پین 2: سقوط مکس پین در کارنامه‌اش می‌درخشد، از زمان انتشار آلن ویک در سال 2010 به طور ثابت در آلن ویک 2 حضور داشته است. حتی اگر آن کشمکش برای چند سال از آن بازه زمانی 13 ساله فقط بر روی فکر کردن به آن دنباله متمرکز بود. او می گوید که این فاصله طولانی بین انتشار Alan Wake و Alan Wake 2 به طور مداوم Alan Wake 2 را بیشتر می کند:

  تبلیغات کاری است که باید انجام دهید!

«تا زمانی که به یک رویا فکر می کنید، آن رویا را زنده نگه می دارید. شما دائماً سعی می کنید آن را هیجان انگیز و تازه نگه دارید. رویای الن ویک 2 در طول سال‌ها جاه‌طلبانه‌تر و منحصربه‌فردتر شده است. کار بر روی چنین بازی بسیار پیچیده است. الن ویک 2 بزرگترین پروژه ما تا به امروز است [برای ارائه‌ی آن به گیمرها] خیلی چیزها باید کنار هم جمع شوند. نه فقط مفهوم بازی [باید به درستی شکل می‌گرفت]اما زمان اجرای پروژه و یافتن شرکای مناسب برای تولید این بازی نیز مهم بود.»

دیدگاهتان را بنویسید