استفاده گسترده از فناوری کاهش سن برای تام هنکس در فیلم جدید رابرت زمکیس

بر اساس اطلاعات منتشر شده، فیلم Here با بازی تام هنکس و رابین رایت و کارگردانی رابرت زمکیس به طور گسترده از فناوری کاهش سن استفاده خواهد کرد.

رابرت زمکیس، کارگردان مجموعه فیلم های فارست گامپ و بازگشت به آینده، فیلم اینجا را بر اساس رمانی به همین نام نوشته ریچارد مک گوایر کارگردانی می کند که تام هنکس، رابین رایت، کلی ریلی و پل بتانی در آن نقش آفرینی می کنند. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیوندر فیلم شاهد استفاده گسترده از فناوری کاهش سن خواهیم بود. هالیوود ریپورتر گزارش داد که وقایع فیلم «اینجا» در اتاقی اتفاق می افتد که ساکنان آن را در سال های مختلف دنبال می کند.

بنابراین، این فیلم درام از فناوری کاهش سن برای کاهش سن بازیگران فیلم از جمله تام هنکس و رابین رایت با استفاده از ابزار هوش مصنوعی جدید Metaphysic Live استفاده گسترده ای خواهد کرد که شبیه به DeepTomcruise معروف دیپ فیک خواهد بود. گفته می شود این ابزار می تواند ظاهر شخصیت ها را با بهترین وضوح تغییر دهد و اثرات کاهش سن را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشد و این اجراها به صورت زنده و همزمان بدون استفاده از تکنولوژی اضافی یا جلوه های ویژه اجرا می شود.

بدین ترتیب از این فناوری برای کاهش سن بازیگران در فیلم Here استفاده می شود که در واقع جایگزین استفاده از روش های مشابه با استفاده از جلوه های ویژه شد. رابرت زمکیس علاوه بر کارگردانی، فیلمنامه اینجا را با همراهی اریک راث نوشت که فیلمنامه‌های فارست گامپ، خودی، مونیخ، ماجرای عجیب بنجامین باتن، ستاره‌ای متولد می‌شود، تلماسه و قاتلان ماه گل را نیز به عهده داشت. .

  اسپنسر: تمرکز خرید اکتیویژن بلیزارد روی Call of Duty نیست، روی Candy Crush است.

فیلم Here قرار است در تاریخ نامشخصی در سال 2024 توسط سونی پیکچرز اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید