بازیگر نقش بیل در سریال Last of Ace 25 سال است که سابقه بازیگری ندارد.

نیک آفرمن، بازیگر نقش بیل در قسمت سوم سریال The Last of Us، می گوید که بیش از 25 سال است که یک بازی ویدیویی بازی نکرده است و Banjo-Kazoo را مقصر می داند.

در آخرین قسمت از برنامه گفتگوی تلویزیونی جیمی کیمل، نیک آفرمن در مورد بازی خود در قسمت سوم سریال The Last of Us صحبت می کند. کیمل با اشاره به اینکه نام این سریال برگرفته از سری بازی هایی است که از آن اقتباس شده است، از آفرمن پرسید که آیا او در زندگی شخصی خود بازی های ویدیویی انجام می دهد یا خیر. آفرمن پاسخ داد: نه، آخرین بازی من 25 سال پیش بود.

او همچنین توضیح داد که “من به طور کلی یک فرد بسیار خوش اخلاق هستم.” اما سال‌ها پیش برای چند هفته یک بازی ویدیویی به نام Banjo-Kazooie انجام دادم و بعد از دو هفته تجربه‌ای پرتنش و آزاردهنده برای من بود. بعد تمام می شود و شما می گویید “آره، من بردم”، بلافاصله به خود می آیید و می گویید: “من با زندگی ام چه کرده ام.”

پس از آن تصمیم گرفتم هرگز این کار را انجام ندهم و خوشبختانه اکنون بازی هایی مانند The Last of Us آن‌ها آنقدر خوب ظاهر شدند که فکر می‌کنم می‌توانم در زیرزمین بمانم و حتی برای تست بازیگری برای سریالی مثل این از خانه بیرون نروم.»

شخصیت های بازی کلاسیک Banjo-Kazooie

آفرمن همچنین گفت که اگر همسرش نبود شاید اصلا این نقش را در فیلم The Last of Us قبول نمی کرد.

کریگ مازین فیلمنامه را برای من فرستاد و من فقط در تقویمم وقت نداشتم آن را بپذیرم. سپس همسر دوست داشتنی من آن را خواند و گفت: “تو به کلگری می روی دوست من.” خوش بگذره. تو باید این کار را بپذیری.”

  کدام مدل های آیفون آپدیت iOS 16 را دریافت خواهند کرد؟

آفرمن در قسمت سوم سریال نقش مهمی را ایفا کرد و بازی او مورد توجه قرار گرفت. در این قسمت، بیل و فرانک به عنوان دو بازمانده از بیماری همه گیر معرفی می شوند که در شهر خود تحت قرنطینه زندگی می کنند.

آفرمن تنها بازیگر این سریال نیست که هنوز The Last of Us را بازی نکرده است. پدرو پاسکال و بلا رمزی بازیگران اصلی این سریال در حین آماده شدن برای این اثر، بازی منبع اقتباسی آن را تجربه نکردند.

دیدگاهتان را بنویسید