بازی Wild Hearts پرداخت درون برنامه ای نخواهد داشت

به گفته Koi Tecmo، Wild Hearts هیچ پرداخت درون برنامه ای نخواهد داشت و تمام محتوای پس از عرضه رایگان خواهد بود.

Koi Tecmo و Electronic Arts در یک خبر رسمی تایید کردند که بازی Wild Hearts شامل پرداخت درون برنامه ای نمی شود و تمام محتوای پس از عرضه مانند بسته های الحاقی به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. لوئیس هاروی، تهیه کننده اجرایی Wild Hearts در مصاحبه اخیر خود توضیح داد: “تمامی محتوای پس از عرضه، از جمله Kemonos جدید و موارد دیگر رایگان خواهد بود.” ما هیچ برنامه ای برای ارائه پرداخت های درون برنامه ای نداریم.”

Kemono نام مستعار هیولاهای بزرگ در Wild Hearts است که بازیکنان باید به تنهایی یا با حداکثر دو بازیکن دیگر در حالت Co-op شکار کنند. هاروی در ادامه مصاحبه خود اعلام کرد بازیکنانی که می خواهند این بازی را به صورت تک نفره تجربه کنند می توانند آن را کاملا آفلاین بازی کنند. محتوای پس از اتمام نیز برای آن دسته از بازیکنانی که کمپین Wild Hearts را تکمیل می کنند گنجانده شده است.

قهرمان قلب های وحشی به سمت هیولا می دود

در این کمپین، پس از پایان، بازیکنان باید با Kemono قدرتمندتری دست و پنجه نرم کنند و به روز رسانی های پس از عرضه، محتوای این بخش را گسترش می دهد. هاروی همچنین تایید کرد که نسخه‌های PlayStation 5 و Xbox Series X بازی Wild Hearts دارای حالت گرافیکی پیش‌فرض Performance با وضوح 1080p و 60fps خواهند بود. علاوه بر این، بازیکنان می توانند حالت کیفیت اختیاری را برای وضوح 4K و 30 فریم در ثانیه فعال کنند.

  انتشار تصاویری از مجسمه ها و پوسترهای Transformers: Rise of the Beasts

با این حال، همه پاسخ‌های هاروی به پرسش‌کنندگان مثبت نبود. او علاوه بر تایید اینکه در زمان عرضه Wild Hearts هیچ زره زن خاصی وجود نخواهد داشت، همچنین اعلام کرد که بازی توسط Steam Deck پشتیبانی نخواهد شد. البته هاروی ابراز امیدواری کرد که در آینده بتوانند این بازی را روی پلتفرم Steam Deck عرضه کنند.

بازی Wild Hearts قرار است در تاریخ 28 بهمن (17 فوریه) بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد. نسخه PC این بازی در سه فروشگاه Steam، Origin و Epic Games منتشر خواهد شد.

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی Wild Hearts با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید