تاریخ نمایش «گلادیاتور ۲» به کارگردانی ریدلی اسکات اعلام شد

پارامونت پیکچرز به طور رسمی تاریخ اکران فیلم گلادیاتور ۲ به کارگردانی ریدلی اسکات را اعلام کرد و اعلام کرد که این فیلم در سال ۲۰۲۴ اکران خواهد شد.

مطابق با جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ اکران گلادیاتور 2 اعلام شد دنباله گلادیاتور قرار است در سال 2024 اکران شود و پارامونت پیکچرز اعلام کرده است که گلادیاتور 2 در تاریخ 22 نوامبر 2024 اکران خواهد شد. مدتی پیش فاش شد. پاول ماسکلبازیگر Normal People و Aftersun در حال مذاکره نهایی با پارامونت برای بازی در نقش Lucious در Gladiator 2 است.

ماسکل اخیرا برای بازی در فیلم Aftersun نامزد جایزه اسکار شده است. ریدلی اسکات برای کارگردانی Gladiator 2 بازخواهد گشت و وظیفه نگارش فیلمنامه Gladiator 2 بر عهده دیوید اسکارپا است که پیش از این با اسکات در فیلم های All the Money in the World و Napoleon همکاری داشته است. گلادیاتور در سال 2000 اکران شد و بیش از 460 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت.

گلادیاتور همچنین نامزد 11 جایزه اسکار شد و 5 جایزه از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر مرد را برای راسل کرو برد. گفته می شود که گلادیاتور ۲ داستان لوسیوس، پسر لوسیلا با بازی کانی نیلسن و خواهرزاده کومودوس با بازی خواکین فینیکس را دنبال می کند. در پایان گلادیاتور، لوسیوس چنان تحت تأثیر ماکسیموس راسل کرو قرار گرفت که او و مادرش را نجات داد.

اسکات اخیرا فیلم ناپلئون را با بازی خواکین فینیکس، ونسا کربی و بن مایلز کارگردانی کرده است. فیلم ناپلئون قرار است در تاریخ نامعلومی در سال 2023 در سینماها و اپل تی وی پلاس اکران شود.

  رفع پرش تصویر هنگام تجربه Assassin's Creed Syndicate در کنسول PS5

دیدگاهتان را بنویسید