داستان بازی Death Stranding 2 بر شخصیتی که ال فانینگ بازی می کند متمرکز است

همانطور که برخی از طرفداران پیش بینی کرده بودند، ظاهرا شخصیت اصلی بازی DS2 همان شخصیتی است که ال فانینگ مسئولیت آن را بر عهده دارد.

در جدیدترین اخبار بازی و به لطف قسمت جدید پادکست Brain Structure هیدئو کوجیما مشخص شد که داستان بازی Death Stranding 2 حول شخصیتی است که او بازی می کند ال. فانینگ چرخش ها فانینگ که با آثاری مانند The Great و The Neon Demon شناخته می شود، در قسمت جدید پادکست با کوجیما چت می کند.

ال فانینگ، شیطان نئونی در Death Stranding 2 هیدئو کوجیما

کوجیما به شدت فانینگ را تحسین می کند و از همان ابتدای ساخت دنباله Death Stranding می خواست که او به این پروژه بپیوندد. رابطه بین این دو po Nicholas Winding Ref، کارگردان دانمارکی تاسیس شد. مردی که آثارش مانند Drive و Pusher را می توان در کارنامه اش دید. فانینگ در فیلم Neon Devil به کارگردانی Refn بازی کرد.

Nicolas Winding Refn از هیدئو کوجیما به ال فانینگ به خوبی صحبت می کند و این بازی ساز ژاپنی را یک نابغه می داند. به همین دلیل بود که فانینگ تشویق شد تا با کوجیما همکاری کند، حتی اگر با دنیای بازی های ویدیویی آشنا نبود. سپس این بازیگر 24 ساله با خالق Death Stranding و Metal Gear به یک جلسه آنلاین نشست. کوجیما داستان Death Stranding 2 را برای او تعریف می کند.

توضیح کوجیما در مورد شخصیتی که ال فانینگ مسئولیت بازی آن را بر عهده داشت، در آن زمان فانینگ آنقدر کنجکاو بود که می خواست به تیم سازنده این بازی بپیوندد. جف کیلیدر این قسمت از پادکست، تهیه کننده و مجری Game Awards تاکید کرد که شخصیت منتسب به ال فانینگ در مرکز داستان DS2 قرار دارد. تا جایی که به گفته کیلی، داستان این دنباله به طور اختصاصی برای این شخصیت نوشته شده است.

  تاریخ انتشار Core i9-13900KS تایید شد. سریعترین پردازنده 6 گیگاهرتزی اینتل

بازی Death Stranding 2 محصول کوجیما توسط Sony Interactive Entertainment برای پلی استیشن 5 در تاریخی نامعلوم منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید