سونی: پلی استیشن 5 نیز با موفقیت گیمرهای غیر PS4 را جذب می کند

سونی در گزارش مالی جدید خود اعلام کرد که برخی از دارندگان PS5 هرگز صاحب کنسول PS4 نشده اند.

در آخرین اخبار بازی به طور رسمی اعلام شد که 30 درصد از کاربران فعال ماهانه سونی پلی استیشن 5 هرگز دارای کنسول پلی استیشن 4 نبوده اند.در سه ماهه آخر سال 2022، سونی در مجموع 112 میلیون کاربر فعال ماهانه بر روی پلتفرم های پلی استیشن داشته است و این جالب است. نکته ای نیز در ارتباط با آنها اعلام شد.

بدون شک سونی برای رشد کسب و کار خود بر رضایت طرفداران قدیمی و انتقال آنها به پلتفرم نسل بعدی تکیه کرده است. در این میان، اگر بسیاری از گیمرها برای اولین بار با کنسول PS5 وارد اکوسیستم پلی استیشن شوند، سونی می تواند به گسترش جدی مخاطبان خود امیدوار باشد. فروش PS5 به تازگی از 32.1 میلیون کنسول فراتر رفته است.

جیم رایان او به عنوان مدیر عامل و رئیس بخش سرگرمی های تعاملی سونی، بارها اشاره کرده است که می خواهد محبوبیت و شناخت پلی استیشن را در طول نسل نهم افزایش دهد. حتی سرمایه‌گذاری در پروژه‌های اقتباسی مانند سری The Last of Us تا حد زیادی با هدف رشد پلی‌استیشن و برندهای مرتبط با آن است. در مجموع، این واقعیت که سونی در گزارش مالی رسمی خود اعلام کرده است که 30 درصد از کاربران فعال پلی استیشن 5 هرگز صاحب کنسول PS4 نشده اند، به خوبی نشان می دهد که این آمار را یک دستاورد قابل توجه برای خود می داند.

  تاریخ انتشار Stranger of Paradise Final Fantasy Origin در استیم اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید