شباهت بازیگران فیلم ها، سریال ها و بازی های دنیای جدید فیلم دی سی

به گفته جیمز گان، دنیای سینمایی دی سی جدید از همان بازیگران بازی ها و فیلم ها استفاده خواهد کرد.

اوایل این هفته شاهد اعلام اولین جزئیات درباره دنیای سینمایی جدید دی سی توسط جیمز گان، رئیس جدید استودیو دی سی بودیم. حالا و در ادامه این معرفی ها، گان تایید کرده است که بازیگران این دنیای سینمایی در تمام فیلم ها، سریال ها و بازی های ویدیویی یکسان و مشترک خواهند بود.

گان پیش از این برای شخصیت های این دنیای سینمایی اعلام کرده بود که هیچ بازیگری در مراحل مختلف این داستان یکپارچه نقش شخصیت دیگری را بازی نخواهد کرد و حالا کارگردان جدید دی سی اعلام کرده است که این قانون جدید برای اقتباس های آینده بازی های ویدیویی نیز اعمال خواهد شد. کمیک های دی سی. البته مانند فیلم‌های Joker: Folie a Deux و The Batman 2 که قرار است در تاریخ 3 اکتبر 2025 (11 اکتبر 1404) اکران شود، همچنان می‌توان داستان بازی‌هایی را که با این موضوع مطابقت ندارند درج کرد. جهان و شخصیت های جدید در لیبل DC Elseworlds.

بازی Suicide Squad Kill The Justice League، جدیدترین اثر استودیو Rocksteady که قرار است در تاریخ 26 می 2023 (5 ژوئن 1402) منتشر شود، از آن دست آثاری است که رویدادهای آن مستقیماً وقایع پس از این را روایت می کند. سه گانه استودیو Batman: Arkham و تمامی اعضای Justice League و Suicide Squad در این بازی توسط صداپیشه های صنعت بازی بازی می کنند و قطعا تفاوت های زیادی با دیگر سرگرمی های خود در دنیای سینمایی جدید Gun خواهند داشت.

  بهترین قفل های هوشمند موجود در بازار ایران کدامند؟

صحنه ای از فیلم بتمن

این بازی همچنین آخرین نقش کوین کانروی در نقش بتمن در تمامی آثار تلویزیونی، انیمیشن و انیمیشن دی سی محسوب می شود. سال گذشته، بیل روزمن، کارگردان و رئیس برند مارول گیمز، تکرار رویکرد مارول در آثار سینمایی برای پروژه‌های بازی و قرار دادن شخصیت‌ها و رویدادها در یک داستان واحد و متصل را به دلیل تفاوت‌های اساسی این صنعت عنوان کرد. و بازی های ویدیویی بله، لازم نیست که موفقیت آمیز باشد.

واضح است که تمامی پروژه های سینمایی و تلویزیونی مارول توسط مارول استودیوز تولید می شود و به همین دلیل نظارت و یکپارچه سازی این پروژه ها بسیار راحت تر از بازی های این شرکت خواهد بود که توسط استودیوهای مختلف واقع در کشورهای مختلف ساخته می شوند. اکنون باید دید رویکرد جیمز گان در مورد پیچیدگی قرار دادن تمام داستان ها و رویدادهای بازی های ویدیویی از استودیوهای مختلف در یک دنیای واحد با آثار لایو اکشن که معمولاً توسط گروه خاصی از افراد در Warner Films تولید می شوند، چگونه خواهد بود.

به طور کلی بازی های ویدیویی از نظر بودجه، مدت زمان تولید و روش های پیچیده ای که این رسانه برای شخصیت پردازی و طرح وقایع در چارچوب گیم پلی و کات سین ها استفاده می کند، تفاوت های اساسی با آثار لایو اکشن دارند و به همین دلیل می توان گفت که بازی‌های اقتباسی آینده برند دی‌سی، با دشواری‌های فراوان برای قرارگیری دقیق در زمان‌بندی‌ها و ویژگی‌های از پیش تعیین‌شده در فیلم‌ها و سریال‌هایی که زیر نظر گان و اتاق نویسندگان جدید استودیو دی‌سی تولید می‌شوند، با یکدیگر روبرو خواهند شد و این شاید یکی از دلایلی باشد که در حال حاضر هیچ بازی جدیدی که در فاز اول این دنیای سینمایی به نام «خدایان و هیولاها» منتشر نشده است توسط برادران وارنر معرفی نشده است.

  با بازی ضعیف بابیلون در گیشه

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید