لغو ساخت بازی Battlefield Mobile توسط Electronic Arts

الکترونیک آرتز تایید کرده است که توسعه Battlefield Mobile را متوقف کرده تا بر روی نسخه های پولی این سری تمرکز کند.

در میان جدیدترین اخبار بازی، مطلع شدیم که الکترونیک آرتز تصمیمات مهمی در رابطه با عملیات بازی موبایل خود گرفته است. الکترونیک آرتز نه تنها تصمیم گرفته است تا به پشتیبانی از Apex Legends Mobile پایان دهد، بلکه اعلام کرده است که توسعه Battlefield Mobile را متوقف خواهد کرد.

نسخه موبایلی بازی Battlefield مدت زیادی است که در حال توسعه است و جزئیات و تصاویر منتشر شده در پلی استور حکایت از عرضه آن در آینده ای نه چندان دور دارد. با این حال، الکترونیک آرتز اعلام کرده است که به دلیل تغییرات اخیر در برنامه های سری Battlefield، تصمیم به لغو توسعه در Battlefield Mobile گرفته است.

EA در بیانیه ای اعلام کرد: ما تصمیم گرفته ایم که توسعه بازی موبایل Battlefield را متوقف کنیم. همانطور که صنعت بازی تکامل یافته است و رویکرد ما برای ایجاد یک اکوسیستم یکپارچه برای Battlefield تکامل یافته است، تصمیم گرفتیم مسیر خود را تغییر دهیم تا دیدگاه خود را برای این فرنچایز به بهترین شکل نشان دهیم و انتظارات بازیکنان را برآورده کنیم. ما همچنان متعهد به کشف پتانسیل عظیم بتلفیلد هستیم. ما سخت در حال کار بر روی تکامل Battlefield 2042 هستیم و مشغول پیش تولید نسخه های آینده Battlefield در استودیوهای خود در سراسر جهان هستیم.

الکترونیک آرتز در کنار پشتیبانی از بازی Battlefield 2042 در حال توسعه تعدادی از پروژه های Battlefield است که توسط چندین تیم مانند استودیو Ridgeline Games و Ripple Effect Studio روی آنها کار می کنند. گزارش هایی نیز منتشر شده است که حکایت از شروع کار استودیو DICE بر روی نسخه بعدی بازی Battlefield دارد.

  اندروید 13 (نسخه Go) معرفی شد; جدیدترین سیستم عامل گوگل برای گوشی های ارزان قیمت

دیدگاهتان را بنویسید